V súčasnosti sú rôzne striptízové weby pomerne známe a rozšírené, no nie vždy tomu bolo tak. Celé to začala rajcovná babenka Brianna Frost, ktorá posunula odhaľovanie sa na internete o niekoľko levelov vyššie!Dnes sú stránky s odhaľujúcimi sa dievčatami pred webkamerami bežnou záležitosťou. Kedysi však tento typ zábavy a vzrušenia nebol taký rozšírený. O obrovský boom sa v tejto sfére postarala americká striptérka Brianna Frost. Indiánske, afroamerické a nemecké korene všetkých jej predkov sa spojili a vytvorili dokonale hriešne telo, po ktorom slintajú muži z celého sveta.

Brianna začala svoju kariéru v roku 2006 ako striptérka. Ešte v tom istom roku, čisto zo žartu, nahrala svoje tanečné video na YouTube. Jej mailovú schránku okamžite zahltili kvantá správ od rôznych erotických a po*nografických spoločností. Všetci chceli, aby táto čokoládová kráska pracovala práve pre nich. Ona však všetky ponuky odmietla a o rok nato si založila vlastnú stránku. Tento krok znamenal, že sa v oblasti internetového striptízu stala jednotkou na trhu. Momentálne sa vyzliekaniu pred webkou ešte stále venuje a postupne pritvrdzuje – masturbácia je už takmer samozrejmosťou. Okrem svojho tradičného biznisu sa venuje aj bikini fitness. A na záver jedna pikoška – znie to možno neuveriteľne, ale Brianna navštevovala prestížnu katolícku strednú školu. No kto by to bol povedal?

brianna frost

brianna frost

brianna frost

brianna frost

>>Videá, na ktorých Brianna Frost robí striptíz a masturbuje, nájdete na Manforum.sk>>

Zdroj: Brianna-frost-biography.blogspot.sk | Foto: Matt Addiego, Priorealty.ru

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).