Pred pár dňami vyplávali na povrch interné informácie zo slovenského hokejového klubu Slovan Bratislava. Generálny manažér tímu verejne povedal, aká je situácia s platmi v Slovane. Bratislavské mužstvo musí však čeliť aj ďalším problémom a síce kritike Rusov na jeho pôsobenie v KHL!Slovan Bratislava má za sebou neúspešnú sezónu, počas ktorej sa mu (opäť raz) nepodarilo prebojovať sa do play-off nadnárodnej KHL. Slovan stratil šancu na účasť vo vyraďovacej časti v podstate už veľmi skoro a jeho ďalšie pôsobenie v KHL je predmetom mnohých diskusií. Nejde však len o slabé výkony mužstva, ale aj (alebo najmä?) o finačnú nestabilitu klubu. K tej sa nedávno na tlačovej konferencii vyjadril aj generálny manažér Slovana Patrik Ziman.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Ziman vyhlásil, že klub hráčom dĺži výplaty už za štyri mesiace, ale v dohľadnej dobe by malo vedenie svoje záväzky uhradiť. Napätú situáciu v Slovane si už všimli aj Rusi, konkrétne uznávaný športový žurnalista Alexej Ševčenko z ruského portálu Sports Express, ktorý sa mal nedávno vyjadriť, že Slovan by už nemal ďalej pôsobiť v KHL. Ševčenko zároveň navrhuje, aby sa niektoré slabšie tímy KHL spojili v jeden celok, pričom spolu so Slovanom vyháňa z KHL aj mužstvá, ako HC Jugra Chanty-Mansijsk či HK Dinamo Riga.

Budúcnosť Slovana Bratislava v KHL je tak opäť (ako každý rok) neistá, ale o jeho ďalšom pôsobení sa rozhodne až na najbližšom stretnutí guvernérov KHL, ktoré sa uskutoční 1. apríla 2018. O tom, že situácia je vážna, svedčia aj nedávne slová legendy Slovana Ľubomíra Višňovského, ktorý si tiež myslí, že Slovan by mal odísť z KHL, pretože na ňu jednoducho nemá herne ani finačne. Ako to vidíte vy?

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so ŠportovýMagazín.sk, lajknite si ho na Facebooku

Zdroj: Sport-express.ru, Sportky.sk | Foto: Facebook, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D