Stará láska nehrdzavie? Podľa amerického bulváru má Brad Pitt opäť chodiť s Jennifer Anniston. To však nie je všetko. Párik by mal spolu dokonca čakať bábätko.

Neprešli ani dva roky od toho, keď sa Brad Pitt rozviedol s Angelinou Jolie. Malo ísť najmä o jeho problémy s alkoholom a neprimerané správanie k ich deťom. Lenže medzičasom sa rozpadlo aj manželstvo Jennifer Aniston. Americký bulvár si spojil A a B a vykúzlil, že sa Brad vrátil k Jennifer. Vzhľadom k ich minulosti by to teda bola poriadna spiatočka a možno aj pomsta.

Brad Pitt bol totiž ženatý s Jennifer Aniston, keď spoznal v roku 2005 Angelinu Jolie. Vtedy spolu natáčali film Pán a pani Smithovci. Brad Jennifer podviedol a rozviedli sa ešte ten rok. Jennifer to trvalo dlhšie, no napokon našla lásku v hercovi Justinovi Thereouxovi. Ani toto manželstvo však nevydržalo.

Vyzerá to tak, že ohrdnutý Brad a sklamaná Jennifer si k sebe opäť našli cestu. Americké médiá dokonca špekulujú o tom, že pár čaká bábätko. Bulvárny magazín InTouch prišiel s tým, že by to malo byť dievčatko. „Ten krásny fakt, že konečne čaká dieťatko, zvlášť so svojim prvým manželom Bradom, je pre ňu splnený sen. Hlavne kvôli tomu, čím všetkým si v minulosti prešli,“ uvádza zdroj bulvárneho časopisu. Aká je teda pravda, to zistíme asi v najbližších mesiacoch.

Brad Pitt a Jennifer Aniston kedysi

Zdroj: Intouchweekly.com | Foto: Facebook