Najlepšie je, keď sa nejaká prsnatá blondínka s umelými kozami vystatuje, aká je „strááášne potetovaná“ a pritom má malého delfínika kdesi na bedrovej kosti. My máme pre vás niečo lepšie ako takéto mäkko(ko)tinky. Niečo pre pravých milovníkov ozajstného zážitku z tetovania. Niečo, na čo len tak ľahko nezabudnete. Ako na to?

 

Ožerte sa

Jeden z najlepších nápadov, aké môžete dostať, je poriadne sa ožrať deň pred termínom tetovania. Odporúčame víno, nejaké sladké, ženské, málopercentné pitie (samozrejme v konskej dávke) alebo hocičo, z čoho vás zaručene bude bolieť hlava. S neskutočnou opicou, kedy najmenší lúč slnečného svetla spôsobuje nepredstaviteľné muky, bude posedenie v tatérskom kresle zážitkom. Len si to predstavte. Malé ihličky do vás pichajú, vrčia a bzučia, bez prestávky, nekonečne dlho… Hotový raj.

hand-palm-tattoo-symbols

Dajte si tetovať dlane, radí tatérka

Nechať sa tetovať sexy ženou určite odpúta pozornosť od prípadnej bolesti. Odporúčame si radšej vybrať nejakého veľkého holohlavého týpka s obrovskými náušnicami a výrazom nasraného buldoga. Lepšie sa tak sústredíte na ten intenzívny pocit, ktorý príde presne v momente, kedy miesto ešte nie je dostatočne stŕpnuté, ale pritom sa tetuje už dosť dlho. Vtedy je to doslova sado-maso orgazmus! Ak sa predsa len rozhodnete pre tú sexy ženskú, skúsená tatérka Monika vie, čo zaberie. „Nechať si tetovať dlane alebo čerstvo oholené slabiny. To je úplný masaker. Predpokladám, že prvýkrát to zvládnete len na jednej dlani, na druhýkrát prídete so zaťatou riťou a nevydržíte dlhšie ako 15 minút. Overené.“

Opakovanie  ̶  matka bolesti

Nechať si dva dni po sebe tetovať to isté miesto je ako výhra v mučeníckom jackpote. Ak je to navyše jedno z miest z našej TOP 5-ky, o poriadnu dávku bolesti máte postarané. A tiež sa môžete spoľahnúť, že na takéto tetovanie už nikdy v živote nezabudnete. Ako si teda správne vybrať? Najideálnejšie sú miesta s tenkou kožou, kde doslova trčia kosti, citlivé miesta, na ktorých vás bolí hocijaký drsnejší dotyk, nieto ešte pichanie bzučivých ihličiek. A nakoniec – čím bizarnejšie, tým lepšie. Dlane, spodky chodidiel, rebrá, prsty, viečka, uši, ohryzok…  Zážitky na pohľadanie.

Sado-maso miesta

„Hánky a články prstov nie sú dvakrát príjemné,“ spomína tatérka Besg. „A ešte ucho. Chalan mal v ústach uterák a kričal s hlavou pritlačenou o stôl, keď som mu tetovala ucho.“ Toto miesto teda zaraďujeme do rebríčka.

TOP 5 “najvhodnejších” miest na kérku:

  1. Bradavky
  2. Slabiny
  3. Vnútorná strana stehien a ramien
  4. Ucho
  5. Lakeť

Rebríček je zostavený na základe malého prieskumu od nadšencov tetovania. Bolestivé výrazy ich tváre, keď si spomínali na jednotlivé miesta a tatérsky strojček hovoria za všetko. Bude to stáť za to!

Foto: frehdwallpaper.com