Islamský štát terorizuje svet a ľudstvo si s vyčíňaním teroristov nevie (alebo nechce) úplne poradiť. Možno sa však na súčasnú situáciu na Zemi nemôžu pozerať obyvatelia iných planét a zobrali veci do vlastných rúk!Znie to ako šialená teória, no na internete sa objavili videá, ktoré zachytávajú záhadné lietajúce stroje pripomínajúce UFO, ako bombardujú tábory džihádistov v Iraku a Sýrii. Konšpirátori už roky tvrdia, že stavby na Blízkom východe, no hlavne egyptské pyramídy, sú dôkazom mimozemskej aktivity na našej planéte a neboli postavené ľudskou rukou. Mimozemšťania vraj nechcú dopustiť zničenie týchto svojich stavieb, ktoré pravdepodobne ešte stále neodhalili všetky tajomstvá. A preto sa rozhodli s Islamským štátom vysporiadať vlastnými silami.

Na prvom videu vidieť lietajúci objekt, ktorý nijak nepripomína lietadlo zostrojené človekom. Vznáša sa nad krajinou a potom spustí paľbu. Okamžite nastane mohutná explózia a po chvíli UFO odletí. Video údajne zachytáva zničenie tábora ISIS v Sýrii.

Druhý kamerový záznam odhaľuje rovnaký lietajúci objekt nad mestom v Iraku. V pozadí počuť paľbu a opäť nastane mohutná explózia.

Nick Pope, muž, ktorý mal na starosti britský vládny výskum UFO, tvrdí, že s najväčšou pravdepodobnosťou sa nejedná o mimozemské bombardovanie táborov ISIS a videá sú podvrh. Podľa neho niekto použil staré záznamy z bojov na Blízkom východe a pomocou špeciálnych efektov do nich vložil neidentifikovateľné lietajúce objekty.

Spravodajský web Dailystar.co.uk požiadal o názor aj doktora Setha Shostaka, vedúceho astronóma inštitútu SETI, ktorého úlohou je preskúmať, pochopiť a vysvetliť pôvod a povahu života vo vesmíre. Ten sa k videozáznamom vyjadril tiež skepticky a dodal: “Prečo by bytosti, ktoré sú technologicky ďaleko pred nami, mali záujem o naše povrchné problémy, ako je terorizmus?”

Myslíte, že ide o podvrh alebo sa mimozemské civilizácie už naozaj nemôžu pozerať na to, čo sa deje na našej planéte?

Zdroj: Dailystar.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).