Už sa vám niekedy stalo, že ste sa chystali na se* so sexy samičkou, ale váš najlepší kamarát v nohaviciach to proste vzdal a ostal ležať? Nič si z toho nerobte, to sa stáva aj tým najlepším. Pokiaľ netrpíte neprekonateľným strachom z toho, že by sa vám musel postaviť, všetko je v poriadku. Lebo existujú aj takí muži. 

Medortofóbia

Je presne ten typ strachu, kedy tŕpnete pri pomyslení na to, že by sa vám mal postaviť penis (a nebodaj by to ešte aj urobil) alebo by ste to mali len vidieť na niekom inom. Touto fóbiou môžu trpieť dokonca aj ženy.

Medomalakufóbia

Je presným opakom našej prvej fóbie. Je to strach z toho, že by mal padnúť. Úprimne povedané, nevieme si predstaviť, že by mal penis neprestajne stáť, ale asi všetci muži sa boja, aby im v tom najlepšom nepadol. :D

Impotent man worrying about his penis and erection failure

Se*uálna klaustrofóbia

Zapríčiňuje, že sa bojíte vyprášiť jej kocúra v uzavretom priestore. Preto miesto spálne vyrazíte na verejné priestranstvo. Odporúčame však radšej zvoliť oplotenú záhradu za domom.

Strach z genitálií

Sa vyskytuje hlavne u mužov. Ženská vagína sa okolo nich alebo len ich mysle nesmie ani mihnúť. Panictvo zaručené! :D

Filemafóbia

Ak trpíte touto fóbiou, tak za žiadnu cenu nikdy nikoho nepobozkáte. Kontakt pier nehrozí ani v najromantickejšej situácii. Vaša žena sa s tým asi nezmieri, ale aspoň sa vyhnete prenášaniu bacilov a slín.

Gymnofóbia

Je strach z vlastnej alebo cudzej nahoty. Nuž, čo je na tom? Veď aj my sa bojíme niektorých ľudí vidieť nahých.

Foto: blisstree.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej & Miška
Motorky, dobré jedlo, knihy, zábava a cestovanie. Aj to sú veci ktoré spájajú túto dvojicu. Neboja sa povedať čo si skutočne myslia a priniesť zaujímavé ale aj zakázané témy. :)