Žijeme v 21. storočí a se* je neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Stále však existujú štáty, v ktorých platia isté bizarné zákazy týkajúce sa se*uálneho života. Či ide o nejakú tradíciu (povedali, by sme, že skôr úchylku!) alebo o maximálnu neschopnosť a imbecilitu vysokopostavených ľudí v danom štáte, nevieme povedať. Každopádne sa nám nad týmito nariadeniami iba zastavuje rozum!Počas se*u nesmiete mať zapnuté svetlo (Balaton, Maďarsko). Podobný zákon platí aj v meste Romboch v štáte Virgínia, kde je prísny zákaz oddávať sa se*uálnym radovánkam pri zapnutom svetle.

Predstavte si, že sa rozhodnete masturbovať počas dovolenky v Indonézií. Chyba! Tento čin sebaukájania by vás mohol stáť život, pretože tu hrozí trest smrti sťatím hlavy.

Snom niektorých mužov je dostať do postele svoju mladú kočku a jej stále dobre vyzerajúcu matku. Ak by sa vám takáto možnosť naskytla v Santa Cruz (Bolívia), radšej to neskúšajte, pretože zákony hovoria, že muž sa nesmie milovať naraz so ženou a jej dcérou.

Lekári v Bahrajne to majú naozaj ťažké. Podľa zákona má mužský gynekológ prísny zákaz pozerať sa na ženské pohlavné orgány priamo. Celú prehliadku musí vykonať vďaka odrazu v zrkadle!

Je pochopiteľné, že žena by mala mať se* iba so svojím manželom. Prvý se* páru by mal byť nezabudnuteľný, a preto sa v Kolumbií rozhodli zaviesť ozaj šialené nariadenie – pri prvom se*e musí byť prítomná aj jej matka, aby mohla dosvedčiť, že k aktu naozaj prišlo. (Nuž, možno sa pridá aj matka, ale aby vám mohla celý život vyčítať, aký ste neschopný milenec… čo už!)

Štát Minnesota má bizarný zákon diskriminujúci ryby a mužov. Je totiž protizákonné, aby si to muž rozdával so živou rybou. Preto ak sa chystáte na rybačku do Minnesoty, radšej na to zabudnite, aby vás náhodou nezviedla akási nadržaná ryba.

V Estónsku platí šialený zákaz – keď sa milujete, nesmiete zároveň hrať šach. Ach, kto by už len toto praktizoval? Snáď len bývalý niekoľkonásobný majster sveta v šachu Garri Kasparov.

Ženské osadenstvo planéty by sa nepotešilo zaujímavému nariadeniu v Arizone, ktoré hovorí, že nemôžete mať v dome viac ako dva vibrátory. V Texase je dokonca protizákonné vlastniť viac ako šesť vibrátorov.

Spojené štáty americké sú doslova studnicou takýchto bizarných zákonov. Napríklad v Georgie a Nevade sú zakázané všetky se*uálne pomôcky a hračky.

Austrália asi nemá veľmi v láske ženy s príliš plochým telom a malými prsiami. Ak nosí modelka podprsenku o veľkosti A, nesmie svoje poprsie ukazovať v dospeláckych časopisoch, pretože by mohla v čitateľoch prebudiť pedofilné chúťky.

Ak sa rozhodnete ísť na slnečnú Floridu, zabudnite na se* s dikobrazom. Ten je tu totižto zakázaný!

Ste vyznávačom experimentov a už dlho dusíte v sebe túžbu rozdať si to s nejakým zvieraťom? Rozhodne vycestujte do Libanonu, kde sa mužom dovoľuje se* so zvieratami ženského pohlavia.

Zdroj: observationdeck.kinja.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.