Keby tak niektorí ľudia, ktorí zomreli v roku 2014 vedeli, že za svoj originálny počin sú nominovaní na Darwinovu cenu za najhlúpejšiu smrť, možno by aj vstali z mŕtvych.Kto sa stane laureátom Darwinovej ceny za najhlúpejšiu smrť v roku 2014 zatiaľ nie je rozhodnuté, no nominácie aktuálne poradie nebožtíkov je nasledovné.

Triumf si zatiaľ drží muž, ktorý síce stále žije, no jeho zážitok sa dá pokojne prirovnať aj k smrti. Chudáčisko si na svoj penis navliekol krúžok, ktorý už ale nevedel zložiť. Keďže hanba bola silnejšie než bolesť, čakal tri dni, dokým nevyhľadal pomoc. Opuchnutý pohlavný orgán tak lekári museli odrezať.

V bizarnom rebríčku si tesne za ním drží druhé miesto opitá dvojica pochádzajúca z Holandska. V tomto prípade sa nepotvrdilo, že nad alkoholom podguráženými ľuďmi stojí anjel strážny. Nebezpečná stávka sa stala pre oboch osudovou. Mládenci sa na rotterdamskej vlakovej stanici medzi sebou stavili, kto má väčšiu odvahu. Jeden si ľahol na koľaj, tak aby vlak prešiel nad ním a druhý si k nej pokľakol. Vlak ich však prekvapil, pretože mal väčšie rozmery, čo do šírky, tak aj do výšky, ako čakali.

Prečítajte si tiež: Perverzné rekordy, ktoré len ťažko niekedy niekto prekoná

Na rovnakej priečke sa nachádza aj pár z Londýna, ktorý si to rozdával na balkóne. Avšak ich se* bol zrejme dosť divoký, pretože preleteli zábradlia a rozpľasli sa na zemi pádom zo šiesteho poschodia.

Se* bol zrejme dosť divoký, pretože preleteli zábradlia a rozpľasli sa na zemi pádom zo šiesteho poschodia.

Aktuálne štvorka patrí mužovi z Arizony, ktorý kradol káble a  „bohužiaľ, si nevšimol, že sú pod prúdom. Jeho mumifikované mŕtvola sa síce našla v roku 2014, no muža zrejme „vystrelo“ minimálne pred rokom.

Na piatom mieste skončil tak trochu, respektíve, dosť naivný chlapík z Pakistanu, ktorý požiadal miestneho farára o veľkú láskavosť. Chcel, aby ho zabil, no vo viere, že bude oživený a vstane z mŕtvych. Pochopiteľne, druhá polovica jeho priania ostala nenaplnená.