Bude to bitka roka v UFC? Pravdepodobne áno. Známy Ír Conor „The Notorious“ McGregor prijal výzvu a v ringu sa postaví proti novému súperovi. Aha, s kým bude bojovať!

30-ročný Conor McGregor je mediálne najväčšou hviezdou v histórii MMA a organizácie UFC. Tento muž spopularizoval MMA tak, ako nikto predtým, následne ale zarábal peniaze skúšal šťastie inak. Minulý rok ohlásil veľký comeback do UFC, keď sa v ringu stretol s Khabibom Nurmagomedovom. Extrémne sledovaný duel napokon skončil Conorovou porážkou a ten sa takmer okamžite pokúšal o odvetu. K tej zatiaľ nedôjde, pretože Conor bude mať v ringu nového súpera.

Na sociálnej sieti Twitter totiž fanúšikom oznámil, že prijal výzvu na súboj od 35-ročného zápasníka z USA. Je ním Donald Cerrone, prezývaný Kovboj, ktorý má profesionálnu bilanciu 35 výhier a 11 prehier. Conor k jeho výzve napísal: „Pre bitku ako táto, budem s tebou bojovať Donald. Gratulujem.“ Bližšie informácie o zápase budú zverejnené neskôr, každopádne nás zrejme čaká (aspoň zatiaľ) bitka roka v UFC.

Conor McGregor vs. Donald Cerrone

Zdroj: Twitter, Thesun.co.uk | Foto: Twitter, Wallpapercave.com