Napriek tomu, že existuje minimálne 80 dôvodov, prečo by sme sa mali tešiť z toho, že sme sa narodili ako muži, jednu vec tým mrškám predsa len závidíme. Viacnásobný orgazmus. Už keď teda majú schopnosť zažiť siedme nebo počas sexu viac než raz, prečo to nevyužiť a neukázať im, kto je tu PÁN BOH, ktorému môžu vďačiť za toľkú slasť.Milujete ho vy, miluje ho ona. Vy navyše milujete aj pohľad na jej elektrizujúce telo, ktoré sa kŕčovito zviera od vzrušenia. Nikto však nepovedal, že žena môže počas sexu prežiť orgazmus len jeden. Avšak nie každý je taký šikovný, aby mohol povedať “spravil som ju hneď dvakrát.” Vy môžete, keď sa budete držať našich rád.

Alfou a omegou je KLITORIS

Možno ste už na to prišli, možno ešte nie, ale vesmírom ženského vzrušenia je klitoris, čo je v podstate ženský penis, ktorý tvoria rovnako ako aj u mužov toporivé telieska. To znamená, že klitoris má mnoho krvných vlásočníc a najviac nervových zakončení v celom organizme. Vaša pozornosť by sa preto vždy mala sústrediť práve na túto maličkú časť ženského tela, ktorá je pre väčšinu dám pri dosiahnutí orgazmu kľúčovejšia než samotná vagína. Nikdy, naozaj nikdy naňho nezabúdajte a ak vám zvolená poloha nedovoľuje dotýkať sa ho, len naň pekne priložte tie jej pršteky, nech si skúsi pomáhať aj sama.

Žiadne prestávky

Po dosiahnutí orgazmu je telo ženy citlivé a zvlášť klitoris. Niektoré si vyslovene neprajú, aby ste sa ho dotýkali, pretože im je to nepríjemné. Treba však vedieť ako na to. Keď už vidíte, že sa skrúca a poslednýkrát po doznení svojho výbuchu vydýchne, dajte si chvililinkú pauzu, ale naozaj len chvililinkú – maximálne desať sekúnd. Nesmiete ju nechať “vytriezvieť”, takže sa chopte druhého kola hneď a zaraz. Dráždite ju, ale na klitoris zo začiatku naozaj len jemne! Rovnako sa to týka aj vašich pohybov v nej, musia byť nežné a pomalé, čím jej postorgazmický stav ešte zintenzívnite a budete na najlepšej ceste k ďalšiemu jej ohňostroju.

Inzertný odkaz: Kompletný návod, ako vydržať pri sexe o 10 – 30 minút dlhšie >>> TU

Viacnásobný orgazmus nerovná sa len penis

Ak sa vám zdalo, že bol sex dlhý a napriek tomu sa nespravila viackrát, využite ústa, prsty či sexuálne pomôcky. Nikde nie je napísané, že ju musíte spraviť len počas toho, ako do nej vnikáte penisom. Len jej pekne predveďte, aký máte šikovný jazýček a pršteky.

lízanie

Zapojte emócie

Pokiaľ ide len o jednorázovku, vtedy je viacnásobný orgazmus naozaj výhra a vy ste víťaz. Pretože po prvom vyvrcholení, ako sme už spomínali, musíte ísť na ženu jemne a nežne. Pokiaľ to nie je len o sexe, ale aj o láske, vtedy u nežnejšieho pohlavia padajú orgazmy omnoho jednoduchšie a rýchlejšie.

Foto: depositphotos.com