Legendárny Baywatch sa v najbližšej dobe dočká svojej adaptácie. Tvorcovia pripravovaného filmu pritom s informáciami pre verejnosť nešetria a na svetlo sveta tak vyplávala novinka, ktorá prezrádza meno nositeľky identity plavčíčky C. J. Parker.Po tom, čo si v 90. rokoch 20. storočia, teda v čase najväčšej slávy seriálu Baywatch, zahrala hlavnú ženskú postavu Pamela Anderson, prišlo k obmene hereckého tímu, a preto bolo potrebné sa obzerať po novej C. J. Parkerovej.

Pamela Anderson ako C. J. Parker

Hoci sa americké médiá snažili niekoľko mesiacov dopátrať k menu, ich snaha úspech nepriniesla. Až nový Mitch Buchannon, ktorého stvárni Dwayne Johnson, vyrukoval na Instagrame s informáciou, že niekoľkomesačný casting mal najlepšie dopadnúť pre modelku a herečku Kelly Rohrbach. Rodáčka z Connecticutu sa okrem fotení pre módne časopisy preslávila aj epizódnymi postavami v seriáloch Dva a pol chlapa a Bostonské vraždy.

Kelly Rohrbach

Nový film, ktorý má priblížiť osudy hlavných postáv z 90. rokov, ponúkne aj iné zvučné mená či už v hereckom, alebo režisérskom tíme. Tak napríklad, v snímke si zahrá aj Zach Efron a Alexandra Daddario, ktorá v postave Summer nahradí pôvodnú Nicole Eggert. Celý film bude režírovať Seth Gordon preslávený svojimi predošlými snímkami Šéfovia na zabitie a Vianoce na štvrtú.

Legendárny Baywatch sa radí k najúspešnejším seriálom 90. rokov 20. storočia, pričom dovedna sa dočkal až 11 sérií. Snímka Setha Gordona pritom nebude prvým pokračovaním obľúbeného seriálu. O akési filmové nadviazanie sa totiž v roku 2003 pokúsila Pobrežná hliadka: Havajská noc, kde si zahrala časť pôvodného hereckého obsadenia, tá sa však veľkej obľube netešila. Či tomu tak bude aj v prípade najnovšieho pokusu o návrat Pobrežnej hliadky medzi širokú verejnosť, sa dozvieme v roku 2017, kedy by sa mal film dočkať svojej premiéry.

For our #BAYWATCH and the iconic role of "CJ Parker" I had to make sure @kellyrohrbach was… tough.

A post shared by therock (@therock) on

Foto: Moviepilot; Collider; Youtube, kelly-rohrbach.com/