Je mladá, krásna, ryšavá a neuveriteľne príťažlivá. Besie, alebo teda Barbora Švidraňová, si nedávno vyskúšala, aké by to bolo, ak by mala stvárniť postavu drsnej ženskej hrdinky. A bola by fakt dobrá!Šikovná herečka a speváčka na svojom instagramovom profile zverejnila fotky z nedávneho fotenia, v ktorom ju navliekli do hrozivo príťažlivého koženého kostýmu, do rúk jej dali nebezpečné zbrane a urobili z nej akčnú hrdinku ako vystrihnutú z amerického filmu. Ako sama k fotkám napísala, fotenie si užila a jej drsná podoba sa stretla s pozitívnymi ohlasmi.

No čo, očarí Barbora svojimi zbraňami aj vás? :)

Krásna je nielen v drsných pózach…

#PHOENIX

A post shared by Barbora Švidraňová (@_basie_) on

⭐️BASIE FRANK BAND⭐️ Nie je to vôbec jednoduché u nás na Slovensku pre mladé kapely, mladých hudobníkov a spevákov presadiť svoju pôvodnú tvorbu..Producenti už na koncerty do klubov nechodia, vydavateľstvá nemajú záujem zastupovať neznámych ľudí..Rádia nezahrajú pesničku, ktorá obsahuje viac ako štyri akordy a sponzori tiež nepodporia niečo, čo im hneď nezaručí veľký zisk a promo…ALE! Napriek tomu všetkému pevne verím, že sa to zmení a ľudia začnu vyhľadávať niečo nové, niečo, čo tu ešte nebolo, niečo, čo mladí muzikanti hrajú zo srdca, pretože chcú prezentovať svoj pohľad na svet, svoj názor, chcú ľudí baviť a dotknúť sa ich duše..Držím palce všetkým šikovným, talentovaným a zatiaľ nedoceneným muzikantom, aby sa ich hudba dostala medzi širokú verejnosť a vybojovali si miesto v uzavretom kruhu 'slovenskej hudobnej disco-hip-pop mafie'… #BFB #BASIE #new #song #coming #soon #debut #album #music #isthekey #live #love #sing #singheartout #lovemyjob #lovemyband #myfamily #myboyzzz #BASIEFRANKBAND

A post shared by Barbora Švidraňová (@_basie_) on

Ready to work..zachvíľu začíname! 💕🎤🎶🎀 #BanskáŠtiavnica #TROTUAR #duo #acoustic #withmybro #BASIEFRANKBAND

A post shared by Barbora Švidraňová (@_basie_) on

 

Zdroj: Instagram  Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Petra
Obyčajný človek neustále posúvajúci hranice svojich možností. Má však určitý strop, ktorý vraj neprekročí. Ale, ako hovorí: Nič nie je isté a preto, nikdy nehovorím nikdy, radšej volím slovíčko možno.