Bangladéš je štát ležiaci v južnej Ázii a zaraďuje sa k veľmi malej skupinke moslimských krajín, v ktorých je legálna prostitúcia. Kandapara je akási štvrť v Bangladéši obohnaná vysokým múrom. V roku 2014 sa ju snažili zdemolovať, ale bola opäť obnovená a drží si už takmer 200-ročnú tradíciu. Práve táto štvrť je označovaná za miesto hriechu, kde môžete nájsť 700 – 900 žien a mladých dievčat ponúkajúcich svoje telá za pár drobných.

c
dailymail.co.uk

Dievčatá sú častokrát ešte tínedžerky, ba priam až deti. 10-ročné malé radodajky tu nie sú ničím nezvyčajným. O živote nevedia síce ešte nič, no sexuálnych skúseností majú za sebou až, až. Bežná taxa za “číslo” sa pohybuje okolo 50 taka, čo je v prepočte zhruba 50 centov.

Kandapara nie je len nevestincom, ale aj domovom týchto žien. Žijú v slamoch spolu so svojimi deťmi, pasákmi alebo majiteľkami nevestincov nazývanými „sardarni“. Veľa zo spomínaných žien sa tu narodilo, ďalšie boli predané vlastnými rodičmi, aby za ne rodina dostala aspoň trochu peňazí.

Pokračovanie článku + fotogalériu nájdete na Manforum.sk >>> TU

Zdroj: dailymail.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej & Miška
Motorky, dobré jedlo, knihy, zábava a cestovanie. Aj to sú veci ktoré spájajú túto dvojicu. Neboja sa povedať čo si skutočne myslia a priniesť zaujímavé ale aj zakázané témy. :)