Trojčlenná americká punková formácia Green Day je na scéne už viac než 30 rokov a stále svojimi energickými skladbami dokáže osloviť masy fanúšikov nielen tohto hudobného žánru. Ich najnovší počin s názvom Bang Bang sa už dočkal aj videoklipu, ktorý režíroval Tim Armstrong, a novinka má veľký potenciál na to, aby sa stala ďalšou legendárnou vecou tejto svojskej a štýlovej kapely. :)Znie to neuveriteľne, ale Green Day už skutočne existujú 30 rokov, pretože keď sa spevák Billie Joe Armstrong a basgitarista Mike Dirnt rozhodli založiť spolu kapelu, písal sa rok 1986. Odvtedy sa títo chlapíci vypracovali medzi najznámejšie a najpopulárnejšie hudobné osobnosti sveta.

Green Day nezaháľajú ani v pokročilejšom veku a tento rok v októbri by im mal vyjsť nový album s názvom Revolution Radio. Práve z neho pochádza aj horúci singel Bang Bang. Mimochodom, ak by ste si chceli Bang Bang vychutnať naživo, tak kapela Green Day vystúpi v rámci svojho pripravovaného európskeho turné 22. januára 2017 v Prahe. :)

Green Day – Bang Bang oficiálny videoklip

Video: Facebook.com | Foto: Greenday.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D