Aj vy to neustále zažívate? Znova a znova, stále tápate v tom istom kruhu a neviete z neho von? Každá, ktorá do vášho života vstúpi a vy ju spoznáte, je len vašou kamarátkou a nikdy nie viac? Prečo je to tak? Čo robíte zle? Keď sa vám toto stáva, tak všetko robíte úplne zle!Nestačí si povedať dosť a budem iný! Takto to v živote jednoducho nefunguje. Možno ste aj pár veci na sebe zmenili, zmenili ste správanie, výzor, konanie, no stále je na účte len a len prehra. Prečo je to teda tak? Prečo to neviete zmeniť? Odpoveď je jednoduchá – vaša vonkajšia zmena nestačí. Chce to niečo viac!

Čím väčší grázel, tým väčšia príťažlivosť?

Toto je najväčší mýtus, ktorý medzi chlapmi koluje. Väčšina z vás si totiž skutočne myslí, že my ženy ideme len po tzv. frajerikoch, grázloch a zlých chlapoch, ktorí sú dobrí len pri nás. Omyl! Skutočnosť je úplne iná. Pokiaľ žena sama nie je nejako naklonená zlu, násiliu alebo fanatizmu ničenia majetku a ubližovaniu ľuďom, za takým chlapom sa ani neobzrie.

Len vy chlapi si myslíte, že si vyberáme a vyhľadávame práve takéto typy mužov! V skutočnosti si nikdy nevyberieme grázla ani mafiána, vyberieme si takého, ktorý u vás tento dojem vzbudzuje. Lebo nie je zlý chlap ako zlý chlap. Len vy ho tak vnímate, pretože je iný ako vy. Je drzejší, vulgárnejší, neohrabanejší, podľa vás bez úrovne a pod. No my ženy po ňom šalieme. Prečo je to tak? Sme fakt hlúpe? Alebo len vy nevidíte, čo vidíme my?

alfasamec

Teraz vás teda zasvätím do našich tajov. Nám vôbec absolútne nejde o to, či ten chlap je zlý, či je grázel, či mafián, nás na ňom priťahuje to, že je sám sebou. Na nikoho sa nehrá. Je mu vlastne ukradnuté, čo si kto o ňom myslí alebo ako ho vníma. Je spokojný s tým, aký je. A to je pre nás ženy to najpríťažlivejšie. Možno nám nedá to najkrajšie vyznanie lásky na zemi, ale povie to tak, ako to povedať chce a my z toho prejavu vieme, že sú to jeho slová, že sa na nikoho nehrá, nechce nás za každú cenu očariť a je pri nás uvoľnený.  A to je pre nás to najdôležitejšie.

Hra na sebavedomého

Ženu nedokáže nič viac od chlapa odradiť ako jeho neistota a nízke sebavedomie. Ak týmito prednosťami disponujete, môžete si rovno ” kopať hrob”, lebo týmto štýlom sa z pozície kamarát nikdy nevyhrabete. A ak náhodou plánujete na vašom rande sebavedomého zahrať, tak na to veľmi rýchlo zabudnite! Žena má totiž šiesty zmysel. Ona vie, kedy ste sa niečoho dopustili, kedy ste urobili niečo zlé, kedy niečo skrývate alebo v rozhovore s ňou len tápate a sebavedomého len hráte. Hovoríte vety, ktorých význam vám nič nehovorí. A prečo? Lebo tak vám to poradil nejaký váš dobrý kamarát, kamarátka, známy a pod. No i keď to môžu byť najkrajšie vety na svete, my spozorujeme, že to nie sú vaše vety, že s nimi nie ste stotožnený a že len tlmočíte niečo, čo ste sa naučili naspamäť. A pre ženu nie je nič odrádzajúcejšie ako “herec”. Pretože si v duchu povie: “Ak teraz je takýto, aký bude o mesiac? S čím bude chcieť nabudúce zabodovať? A kedy mi odhalí to svoje tajomstvo?” Neviete aké? No predsa tajomstvo samého seba.

Áno chápeme vás, že ak sa krásna žena pred vás postaví, rozum sa zastaví, ale vy sa musíte zobudiť zo sna a vnímať nás, akoby sme boli vašou dlhoročnou kamarátkou. No dobre dlhoročnou kamarátkou zas až nie, ale proste osobou, ktorá je na tej istej úrovni ako vy. Je tiež iba človek, nie je to nadľudská bytosť. Očakáva normálny rozhovor so sebavedomým mužom bez akýchkoľvek prikrášlení a pod.

trojka1

Šetrite s komplimentmi!

Áno, komplimenty sú fajn, ale povedzme si pravdu, nehodia sa vždy za každých okolností. A my ženy, sme zvláštne bytosti, vôbec nevieme prijímať komplimenty. Je to možno divné a čudné, ale je to tak. Ak od vás dostaneme kompliment, ani nevieme čo povedať. Ledva sa zmôžeme na ďakujem, aby sme celkom nevyzerali ako nejaké “teľatá”. To ale neznamená, že komplimenty nemáme rady. Každá žena má rada komplimenty, ale ako sa hovorí – všetkého veľa škodí. Preto to s nimi pri žene nepreháňajte. V tomto prípade platí staré známe – menej je niekedy viac. A tu dokonca dvojnásobne. Pretože ďalšou z vecí, ktorou dokáže muž ženu poriadne odradiť, je lavína komplimentov zosypávajúca sa hneď pri prvom rozhovore. Je to niekedy až neskutočne otravné. Áno, vyznie to teraz trošku odporne, ale verte či nie, viac si vážime kompliment, ktorý príde sem-tam ako komplimenty, ktoré sa na nás valia zo všetkých strán. Pri chlapovi chrliacom jeden kompliment za druhým si automaticky povieme, že je to veľmi milý, zlatý chlap, ale môžeme ho mať kedy chceme, tak prečo teraz?

vaša príťažlivosť klesne zo 100 na 0 v priebehu celej vlny komplimentov

Nechápete? Jednoducho povedané takýto chlap nám “zobe z ruky” a u nás to v okamihu vyvolá lavínu, pri ktorej jeho príťažlivosť klesne zo 100 na 0 v priebehu celej vlny jeho komplimentov. A prečo? Pretože ho máme rovno na zlatom podnose a nemusíme vynaložiť ani najmenšiu námahu, aby sme ho získali. Máme ho, ako sa hovorí, v kapse! A to je pre nás úplne nezáživné. Pretože tak, ako vy muži radi bojujete o srdce svojej vyvolenej a nebaví vás žena, ktorá sa vám naservíruje pod nos, tak aj my rady prijímame výzvy. No áno! Aj v nás sú ukryté bojovníčky, najmä keď ide o chlapa. Čím nedostupnejší, tým lepšie. Vtedy si to vychutnávame ešte viac. Vzrušuje nás to, motivuje, ženie vpred a presne taký sa nám vryje do pamäti najviac a my ho máme potom problém vypustiť z hlavy. Tento typ chlapa je pre nás Mount Everest, na ktorý sa túžime vyškriabať.

Rozosmejte ju

Neexistuje silnejšia zbraň, ktorou môžete u nej jednoznačne zabodovať, ako smiech. Ak dokážete, aby sa pri vás často smiala, budete vedieť, že sa pri vás cíti dobre. Verte či nie, máloktorý chlap dokáže ženu skutočne rozosmiať. Keď to dokážete, máte výhru na dosah, pretože ženy sa radiy smejú a ak ide o chlapa, ktorý ich zaujíma, pri ňom sa usmievajú od ucha k uchu :)

šťastný vzťahCharizma

Charizma je to, čo hľadáme u svojho vyvoleného stále. Neviete, čo tá charizma vlastne je? Je to to, čo vás robí tým, kým ste. To, čím ste odlišný od iných. Žena si vždy všimne chlapa, ktorý je odlišný od ostatných. Nemyslím teraz v negatívnom význame, samozrejme. Ale jej vyvolený je vždy niekto, kto je sám sebou a doslova to z neho vyžaruje. Nie nadarmo sa hovorí, sme tým, kým chceme byť. Preto nebuďte klon a vystúpte z radu! Ženy za takými šalejú!

nebuďte klon a vystúpte z radu!

Negatíva

Možno sa vám to teraz  bude zdať neuveriteľné, ale verte či nie, tak ako sme si už aj vyššie spomenuli, žena netúži počúvať vždy len samé komplimenty a sladké rečičky. Nie, nie, ak nechcete byť len kamarátom, tak sladké rečičky si nechajte pekne na potom, keď už bude len a len vaša. Dovtedy si ich pekne strážte v sebe. A ak už aj máte nutkanie jej niečo milé povedať, skúste niečo také, čo nevyznie až príliš sladko, ale sebavedomo a mužne. :) ( Len zasa nie ako v rozhovore s kamarátom pri pive.)

Rovnako dôležitým faktorom, aby vás žena razantne odlíšila od dobrého, milého kamaráta a vnímala vás ako objekt svojho záujmu je, že musí s vami zažiť čo najviac emócií. Takýto význam majú práve negatíva. Negatíva častokrát neznamenajú len niečo zle. Práve naopak. Tým, že niekedy žene budete odporovať, budete jej zároveň ukazovať svoju svojbytnosť, samostatnosť, sebavedomie. Žena si povie:” Áno, tak to je muž, ktorý má aj svoj názor.” Toto je veľmi dôležité, aby si o vás myslela, ak chcete aby o vás mala väčší záujem.  Pretože my ženy jednoznačne nechceme nejakých “gašparkov”, ktorí nám budú pritakávať. To nie! Chceme sebavedomých mužov, vyjadrujúcich aj svoje názory a postoje.

hadka

Možno vám teraz preletí hlavou myšlienka, že to je vlastne nezmysel. Veď žene odporovať, znamená automaticky hádku, ktorá nemá koniec a vy sa s ňou predsa hádať nechcete. Veď potom by sa urazila a nerozprávala sa s vami vôbec. Stop! Stop! Stop! To, že vyjadríte svoj názor, ktorý je rozdielny od jej, ešte neznamená, že bude nasledovať hádka. To hádka nebude. Bude to len výmena názorov, a to si musíte uvedomiť. A ak nastane aj vyhrotenie v podobe hádky. Nech! Žena bude najskôr odutá, pretože ste si dovolili jej odporovať, to zobudí jej ego, ktoré sa bude brániť, no po chvíli ju to prejde. Pre vás to bude značiť plus, pretože sa jej aspoň viac vryjete do pamäte. Zapamätajte si – čím viac emócií, tým lepšie.

Ignorácia

Na svete neexistuje nič rafinovanejšie a účinnejšie, ako je ignorácia. Tá aj tú najpokojnejšiu ženu na svete dokáže zobudiť zo spánku a vyprovokovať do nepríčetnosti. To nám môžete veriť. Ani jedna žena nechce byť prehliadaná, neviditeľná či doslova ignorovaná. Každá chceme zaujať a každá máme rada pozornosť mužov. A ak nám ju dávate stále a potom zrazu nie, u nás zabliká kontrolka s nápisom: NIEČO SA DEJE! Vtedy spozornieme ako šelmy a začneme premýšľať, čo sme spravili zle, čo sme nespravili, čo sme povedali a pod. Práve tento náš myšlienkový pochod môžete vy využiť vo svoj prospech. Ako? No práve tak, že čím viac budete zamestnávať našu myseľ, tým viac sa k nám priblížite. Samozrejme, nesmie to byť ignorácia zo dňa na deň. Musíte na to ísť postupne. Ak ste jej doteraz písali 100 správ za deň, zredukujte to na minimum a potom na nulu. Z toho bude doslova šalieť. A jednoznačne sa vám ozve, pretože bude chcieť vedieť, čo sa stalo. Vy však musíte byť v pokoji, nesmiete jej prezradiť, prečo to robíte. Vymyslíte si dôveryhodnú výhovorku, prečo ste sa neozvali. Je veľmi dôležité, aby bola výhovorka taká, ktorá ju nevyprovokuje ešte viac, ale upokojí. Ktorú pochopí a vy budete opäť “na koni”.

Autorita

S prirodzeným sebavedomým bezprostredne súvisí aj autorita, ktorá by mala z chlapa jednoznačne vyžarovať, ak chce nejakú ženu zaujať. Neznamená to, že z nej spravíte submisívnu a budete sa k nej správať podradene, to nie. Správny muž musí u ženy dosiahnuť prirodzený rešpekt. Ak žena bude rešpektovať vaše názory, konanie a celkovo vašu osobnosť, znamená to, že si vás váži a že vás považuje za rovnocenného partnera, s ktorým by si vedela v budúcnosti predstaviť aj niečo viac.

balenie 2Ale ak u ženy vzbudíte opak, ste jej úplne ukradnutý. Áno, bude sa s vami ďalej rozprávať, ale bude vás mať za “gašparka”, ktorému môže povedať hocičo, spraviť hocičo a vy jej dokonca ešte na všetko prikývnete a ona bude “kráľovnou vášho sveta”. Ona bude tá, ktorá bude rozhodovať, ako sa bude k vám správať. Ak si bude chcieť na vás vybiť zlosť, vybije si ju. Pretože bude vedieť, že stačí malá lichôtka a má vás vždy tam, kde chce. Nesmiete jej jednoducho dovoliť, aby si vás omotala okolo prsta natoľko, že stratíte kontrolu nad sebou samým.

Ženy sú mocné čarodejky, takže “bacha” na ne! :) Zachovajte si pri každej chladnú hlavu, lebo nikdy neviete, ktorá vás môže pripraviť o rozum!

Ženy sú mocné čarodejky, takže “bacha” na ne! :)

Dotyky

Prekonanie hranice medzi dobrým kamarátom a chlapom, po akom ženy túžia, tkvie nielen vo vašich psychických prejavoch, ale aj fyzických. Tak, ako jing-jang má dve časti, aj tu sú podstatné oba svety, ktoré sa musia navzájom prepojiť. Platí tu len jedno pravidlo – ak chcete byť len jej dobrým kamarátom, nedotýkajte sa jej. Avšak ak chcete viac, dotyky sú v tomto prípade na mieste. Bez nich to nejde. Neznamená to ale, že ju máte obchytkávať už od začiatku. Musíte na to ísť pomaly. Musíte si ju pomaličky hýčkať tak, ako pri prvom sexe. A keď pôjde všetko ako má, otvorí sa vám ako čerstvo rozkvitnutý púčik. Takže lovu zdar! :)

PS: Keď nefunguje medzi vami chémia, nepomôžu vám ani najlepšie triky na svete!