Predstavte si, že sa chystáte na rande s babenkou, ktorú ste spoznali prostredníctvom internetu, a ona príde na vaše prvé stretnutie úplne nahá! Tajná predstava z mokrých snov? Pre týpka z videa sa stal takýto sen skutočnosťou – jediný “odev”, ktorý vyzlečenú krásku zdobil, boli totiž obyčajné farby!Áno, je to naozaj tak – modelka Joy Jewell súhlasila s bláznivým nápadom maliarky známej pod menom Jen the Body Painter a ponúkla jej svoje telo ako plátno! Umelkyňa naň teda namaľovala oblečenie v snahe vyskúšať, či to muž, s ktorým sa mala Joy stretnúť, spozná. Išlo pritom o schôdzku naslepo, o to väčšie prekvapenie na neznámeho mladíka čakalo. Nervozitu však priznala aj samotná Joy, pre ktorú to bola úplne nová skúsenosť.

Hneď po tom, ako sa obaja stretli v nákupnom centre, poprosila odvážna blondínka svojho nápadníka, aby jej pomohol s kabátom. Ten po chvíli priznal, že mal na moment pocit, akoby bola nahá. Prefíkaná modelečka ale debatu o tom, čo má na sebe, rýchlo zmenila a tvárila sa, akoby sa nič nedialo. Skutočná pravda však nakoniec aj tak vyšla najavo, a to po skončení ich prvého rande – keď totiž spoločne vyšli z centra, Joy zistila, že vonku prší. Aby sa jej farba na tele neroztiekla, radšej teda priznala, že jej “odev” je iba namaľovaný a pod ním je tak v skutočnosti úplne nahá!

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

prvé rande naslepo cez internet

Celé rande si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)