Baba Vanga bola slepou jasnovidkou predpovedajúcou pád dvojičiek či Brexit. Ešte pred svojou smrťou mala varovať ľudstvo pred mužom, ktorý ovládne celý svet. Jedno z jej proroctiev teraz vyplávalo na povrch!Obrovský boom na zahraničných portáloch spôsobilo ďalšie objavené proroctvo Baby Vangy vyrieknuté ešte v roku 1979. V ňom táto slepá žena varovala ľudstvo pred mužom, ktorý podľa nej ovládne celý svet. Na portáloch ako Express či Daily Mail sa objavili útržky jej proroctva varujúce svet pred chlapíkom menom Vladimir. Podľa jej slov, keď pominie ľad, celý svet ovládne Rusko, v ktorého čele bude stáť muž s týmto menom.

Nie je žiadnym tajomstvom, že v súčasnosti je prvým mužom Ruska Vladimir Putin. Naplní sa tak v najbližšom období predpoveď Baby Vangy? Prekoná Rusko Ameriku a stane sa najväčšou veľmocou sveta?

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Zdroj: Express.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D