Každý chlap určite videl aspoň jedno video z austrálskeho serveru “Beautiful Agony”. Server vznikol ešte v roku 2003 a odvtedy denno-denne zaplavuje internet množstvom orgazmov…  Austrálsky server Beautiful Agony však na rozdiel od mnohých podobných poskytovateľov neponúka klasické péčko. Jediné, čo na stránke nájdete, sú detailné videonahrávky tvárí osôb, ktoré práve zažívajú slastnú agóniu.

Celé sa to začalo vlastne ako obyčajný žart. Pár kamošov sa medzi sebou hecovalo, či majú “gule” zverejniť na internete videá, na ktorých budú zachytené ich najintímnejšie okamihy. Čuduj sa svete, aj v dnešnej dobe filmov pre dospelých, ktoré ponúkajú detailné zábery naozaj všetkého, projekt zožal obrovský úspech a ohlasy od miliónov fanúšikov. Dnes sa na servery nachádza viac ako 3 700 videí a ich počet neustále rastie.

Práve v tejto chvíli sa však server pasuje s nedostatkom nových videí a práve preto prišiel čas na obchod s orgazmom! Ak máte záujem o spoluprácu, môžete sa zaregistrovať a za zdieľanie svojho orgazmu obdržíte celých 160€! Nuž… podstatne lepšie, ako webka na pokeci za 10 eurový kredit…

Zdroj/Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!