Dan Bilzerian je človek, ktorý reprezentuje predstavy 13-ročných chalanov o dospelosti. Dan je americký hráč pokru, ktorý sa stal slávnym na Instagrame vďaka svojmu nesmiernemu bohatstvu, brade, oslavami, lietaním súkromnými tryskáčmi a ľahkovážnym užívaním si s množstvom žien. Austrálčan Julian Morgans sa situáciu okolo svalnatého milionára rozhodol preskúmať tým, že prežil celý týždeň v znamení tohto celosvetovo sledovaného playboya. Tu sú jeho postrehy.Dan Bilzerian nie je skutočný, pripomína skôr reklamu na staromládenectvo. Dan je chalan z plagátu prezentujúceho, akoby život mohol vyzerať, keby sa chlapi na všetko vykašlali a začali posilňovať. V skutočnom svete totiž musíme čeliť problémom, ako je osobný bankrot, chlamýdie a sebareflexia. Ale Dan nežije v skutočnom svete. Namiesto toho ho sleduje 16,9 milióna ľudí, ktorí prostredníctvom svojich mobilných telefónov pozorujú jeho hyperexistenciu a to ich zároveň berie a aj trochu deprimuje. Pretože popravde väčšina z nás takto nežije. Aký je teda život Dana Bilzeriana? Je to prechádzka ružovou záhradou alebo len klam?

V nedostatku hrdinov životného štýlu nezadaných belochov je Dan Bilzerian vlastne všetko, čo máme. Keď prídem v noci domov a zistím, že mačka znova zasrala celý záchod, neexistuje mužská verzia Bridget Jones, aby som si po jej vzore mohol povedať: „Hm, aspoň že mám kamarátov a hromadu čokolády.” Namiesto toho tu existuje Dan Bilzerian a jeho super život. A napriek tomu, že je to pravdepodobne pekný debil a všetky jeho fotky sú nastrojené, stále končím myšlienkou: „Kiežby som mal život ako on.”

Pondelok

dan bilzerian 1

Dan Bilzerian nosí kapsáče, čo nechápem. Aj keď sa mení tovar i v e-shopoch, niektorí ľudia sa nezmenia nikdy.

Dan Bilzerian, život Dana Bilzeriana, oblečenie Dana Bilzeriana, trapas Dana BilzerianaPrečítajte si tiež:
Dan Bilzerian sa prezentuje ako boháč, no oblečený chodí ako šupák!

 

Toto bol plán: Pät dní sa budem stravovať len zdravo, piť proteínové kokteily na litre, nafotím pár snímok à la Bilzerian, naučím sa hrať poker, budem veľa cvičiť a nosiť jeho štýl obliekania, preto som si tie kapsáče kúpil.

dan bilzerian 2

Následne som zamieril do kasína. Naštudoval som si na nete, ako sa hrá poker, aby som neskôr zistil, že je to komplikovaná nuda. V zásade ide o radenie kariet. Zoraď čísla, farby, tvary, zober prachy.

Za zmienku stojí, že som absolútne netušil, do čoho sa púšťam a vyzeralo to, že som tým ostatných asi trochu štval. Každú chvíľu ma niekto prerušil hlbokým povzdychom, keď som na stôl položil priveľa žetónov. Uvedomil som si, že poker je ako snažiť sa na strednej neprovokovať ostatných, aby vás nezmlátili. Nikto sa neusmial, nikto nevyzeral, že by sa umýval, a ten oranžový koberec ma neustále rozptyľoval. Konečne som prehral a mohol ísť domov.

Utorok

dan bilzerian 3

Ráno som začal v posilňovni. Vydal som zo seba, čo to dalo a odchádzal som zmorený. Po tréningu som si dal proteínový nápoj. Nič moc. Vlastne bol úplne bez chuti. Viete, ako chutí napríklad sójové mlieko? Toto bolo to isté.

dan bilzerian 4

V noci som šiel do stripklubu. Pýtate sa, ako som dokázal zosnovať fotky s krásnymi ženami bez toho, aby som bol milionár ako Dan? Odpoveď je, že peniaze nie sú všetko a niekedy stačia známosti. Zavolal som do najlepšieho baru v Melbourne a opýtal sa, či by som výmenou za zmienku o nich nemohol dostať pár čísiel pri tyči. Prikývli.

dan bilzerian 5

No a potom sa mi dostalo aj takejto spoločnosti. Moje pubertálne ja zajasalo. Musel som sa ale pekelne sústrediť. Toľko som si prial, aby snímky vyšli skvele, a tak som iba ležal medzi striptérkami a bol som totálne zaneprázdnený.

Dan Bilzerian CoverPrečítajte si tiež:
Dan Bilzerian si užíval grupáč s viacerými kráskami. Nezabudol sa pochváliť fotkou!

 

Úprimne, týmto okamžikom som sa Danovi priblížil asi najviac. Zatiaľ čo Danov Instagram vyzerá, že prezentuje chvíle z jeho života, pravda je taká, že si musí príspevky plánovať. Všetky tie ženské sa s Danom neukazujú preto, že je dobrý v posteli. Ukazujú sa s ním za peniaze, aby ich s nimi niekto vyfotil. To je mechanismus instagramovej celebrity.

Streda

dan bilzerian 6

V stredu som si na cestu do neznáma prenajal súkromný tryskáč, alebo len po letisku? To preto, že Dan má tiež jeden svoj, ale ja nedisponujem jeho dávkou financií. Takže to bolo len fotenie v lietadle na letiskovej ploche.

Pôvodne som chcel vziať so sebou nejaké striptérky, ale fotili sme už o 10.00 ráno. To striptérky nepracujú. Už to skoro vyzeralo, že zostanem v lietadle sám, čo Bilzerian neznáša, ale nakoniec sa to nejako podarilo zariadiť.

dan bilzerian 7

A tak som Dan Bilzerian po vyčerpávajúcom sexy víkende vo Vegas, ktorý nasadá na trojminútový let späť do L.A. s 10 miliónmi dolárov vo vrecku a novou búchačkou.

dan bilzerian 9

A som aj Julian na záchode v súkromnom lietadle, pretože sa hrám na Dana Bilzeriana a proteínové nápoje sú zlo.

Štvrtok

dan bilzerian 10

Vo štvrtok sme si šli zastrieľať a ja som prišiel na to, že zbrane sú pekne na hovno, aj keď sme strieľali iba na papierové terče. Sú jednoducho nebezpečné a dosť hlasité. Na čokoľvek vystrelíš, to sa rozprskne. Dan strieľa veľa a ja som sa na túto časť tešil najviac, ale očividne to nie je moja šálka kávy. Vyrástol som v Austrálii, čo je tichá, nevýbojná krajina. Veľa toho, čo je cool, síce nemáme, ale z nášho pohľadu umožňovať ľuďom strieľať, aby sa potom pred streľbou museli chrániť, je vážne hlúpe.

Piatok

dan bilzerian 11

Kedže bol posledný deň, tak som si do kokteilu nalial vodku. A potom som si do kanclu doviedol capa, pretože Dan sa s capmi kamaráti. Prejdite si jeho Instagram a uvidíte, ako trávi čas so štvornohým atypickým kamarátom, ktorému hovorí Zeus. Je tam napríklad jedna fotka, ako spolu v posteli pozerajú telku. Ďalšia, ako Dan a Zeus niekde na streche grilujú so striptérkami. Dan má dokonca i auto s jeho samolepkou. Zdá sa, že je ním úplne posadnutý.

dan bilzerian 12

Dan symbolizuje večné hľadanie. Všetko, čo robí je veľkolepé a bombastické. Je stelesnením Ameriky, ale pre mňa iba chlapík, čo túži po priateľoch, s ktorými by mohol občas vyraziť niekam kempovať.

Po týždni Danovho životného štýlu som si uvedomil, že mu nie je zas toľko toho čo závidieť. Pre mňa je život životom bez ohľadu na to, čo robím. Je pravda, že súkromné tryskáče sú síce lákavé, ale sú to len trúbky s krídlami. Ležať medzi striptérkami bolo príjemné, ale sú to tiež iba ľudia. Nakoniec, celý tento pokus bol ako naplánovať cestu do Európy, doraziť na miesto a povedať si: „Aha, tak toto je ten kostol. A čo ďalej?”

Ale Dan nemôže prestať. Je to instagramová celebrita a uviazol v tejto veľkej, bezvýznamnej, vyčerpávajúcej mašinérii.

Zdroj|Foto: vice.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K.
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.