Aurora Lauzera je nepochybne pekná a sympatická baba. Nemá napichané pery á la Káčer Donald ani žiadne viditeľné “zlepšenia”, ktoré chlapov skôr odrádzajú ako priťahujú. Keby ste ju stretli behať v parku alebo len tak kráčať po ulici v teplákovej súprave, určite by vám ani len nenapadlo, aké telo ukrýva pod šatami.Keď sa Aurora vyzlečie, pohľadom cudzích očí neunikne. Jej vyšportované telo totiž prezrádza, že na sebe poriadne maká. Nebolo to tak vždy, Aurora mala zo svojej postavy komplexy a ľudia jej dávali najavo, že je tučná. Za kilá navyše sa doslova nenávidela, čo vyústilo až do anorexie. Z nepríjemného životného obdobia ju dostala hudba a cvičenie.

Dnes je táto atraktívna žena nielen osobnou trénerkou, ale aj zápasníčkou MMA. Pre toho, kto uprednostňuje nežnú ženskú krásu, sú jej svaly možno už príliš. No hovorí sa – proti gustu žiaden dišputát, a tak nepochybujeme, že sa nájdu aj chlapi, ktorých táto kráska očarí.

Pozrite si fotogalériu Aurory Lauzera aj video-zostrih jej najobľúbenejších cvičení, ktorými motivuje svojich klientov.

aurora2

aurora3

aurora4aurora5

aurora6

aurora7

aurora8

aurora9

aurora10

aurora11

aurora12

Foto: Instagram | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mia
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.