Časopis Maxim, respektíve jeho americké vydanie, si v posledných mesiacoch dáva veľmi záležať na tom, aká kráska sa objaví na jeho titulnej strane a najmä, aký bude celkový dojem z obálky tohto časopisu. 

V redakcii musíme nestranne zhodnotiť, že ich spracovanie prvej strany magazínu má naozaj vynikajúcu úroveň, fotografie sú nesmierne vzrušujúce a celková grafika pôsobí až elektrizujúcim dojmom.

Nie je tomu inak ani v aktuálnom augustovom vydaní, ktorému kraľuje 20-ročná Instagramerka, modelka, skateboardistka Alexis Ren, ktorá odkazuje všetkým, čo hejtujú baby na Instagrame:

„Ak žena rada postuje fotky svojho tela, neznamená to, že je štetka, zúfalá alebo hlúpa. Stále ma zaráža, ako sme v tomto stále pozadu čo sa týka vnímania ženskosti. Je rok 2017, no tak sa už preberte ľudia!“

V redakcii nám nezostáva nič iné, iba dodať aj našim krásnym slovenským dievčatám po týchto slovách Alexis odvahu, aby svoje fotografie zverejňovali čo najviac a neváhali sa s nami o ne podeliť, určite váš Instagram radi odprezentujeme: či už správou na FBku alebo na [email protected]

Profil Alexis s takmer 10 mil. followrs na Instagrame TU

Zdroj: Maxim.com | Foto: Instagram.com