V poradí štvrté – aprílové číslo časopisu SLOVAK MAN prináša exkluzívny rozhovor s Kukom – frontmanom kapely Horkýže Slíže. Ďalej rozhovor so slovenskou dídžejkou Nifrou alebo rozhovor s chlapíkom, ktorý obchoduje s \”lajkami\” na Facebooku. Zaujímavý cestovateľský článok od Alex a mnoho iného.Testovali sme nový Seat Leon SC FR. 6 strán redakčného testu, fotoset s krásnou Karin a niekoľko bonsových videí na našom Youtube.
Len na minime športových podujatí si dokážu oči popásť muži aj ženy. Nehovoriac o fajnšmekroch, ktorí na prvé miesto dajú športový výkon a až potom ženskú krásu…
Autor svojských textov, na ktorých sa smejú starí aj mladí, punkáči aj nepunkáči. Zakladateľ a frontman nitrianskej Kapely Horkýže Slíže, ktorému nikto nepovie inak ako Kuko.
Naša krásna mladá a sexi, najznámejšia slovenská blogerka a cestovateľka Alex pre nás napísala úžasný cestovateľský článok o panamskom ostrove San Blas.
Majiteľ music agency Juraj “Ižďo” Inždinský a interview s ním s príznačným názvom – Kto je posraný, nič nedokáže!
Rozhovor a najlepšou slovenskou dídžejkou Nifrou.
Prvé dievča zo seriálu Tattoo Girl – Henika: Keď ma vidia babky, prežehnávajú sa.
Rozhovor s Martinom, ktorého chlebíček je stavať adrenalínové prekážky (nielen) pre snowboarďákov.
Fenomén, ktorý valcuje internet: Prežili sme deň s Duškom Gogom z Matus.TV.

OBALKA-FULL-650

 

Časopis kúpite v každej dobrej trafike, v predajniach Panta Rhei, …

Predplatné: https://www.manmagazin.sk/predplatne/

Elektronická verzia časopisu: https://www.manmagazin.sk/elektornicka-verzia/

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ondrej
Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.