Nedarí sa vám nájsť sympatickú slečnu na chatovanie? Ak sa vám už nechce hodiny hľadať na internete, skúste novú aplikáciu InYourLeague. Prináša virtuálne randenie a hľadanie toho najideálnejšieho partnera na vyššej úrovni, ako ste boli zvyknutý pri zoznamkách. Ukáže vám, aký ste atraktívny a či máte vôbec šancu zoznámiť sa s vami vybratou dámou.Pri podobných aplikáciách ste stále dokola hľadali užívateľov, ktorí vás zaujali, no napokon ani neboli v tom čase online. Novinka ponúka hneď po jej otvorení hodnotenie profilov rôznych ľudí, ktoré vám aplikácia sama predloží. Potom je na vás, ktorá z navrhnutých osôb vás viac zaujala.

Všetky osoby sú primerane ohodnotené nezávisle od toho, či ich ostatní poznajú alebo nie. Takže žiadne predsudky pri pozeraní na váš profil nehrozia.

Pri nazbieraní väčšieho množstva hodnotení vám aplikácia ukáže prehľadný rebríček, na ktorom bude zobrazené, do akej „ligy“ patríte vy. Je preto dosť nepravdepodobné, že by ste sa pokúšali zbaliť krásnu ženu s úsmevom ako anjelik, keď vás ohodnotili napríklad na 6 bodov z 10 a ju až na 9,9. Ak si však trúfate a vaše sebavedomie vám to dovolí, osloviť ju, samozrejme, môžete. Systém v aplikácií funguje tak, že ponúka zoznamovanie s osobami, u ktorých by ste teoreticky mali väčšiu šancu. InYouLeague je momentálne dostupná len pre iOS, verzia pre Android bude dostupná v najbližších týždňoch.

in your league
in your league in your league

Zdroj: highsnobiety.com | Foto: blogs.blackberry.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Janka K
Človek, ktorý rád na sebe pracuje a je spokojný vtedy, keď sú spokojní jeho najbližší :)