Je to len 22-ročná nádherná kolumbijská slečna, ktorá sa venuje modelingu a fitnes len tri roky a už má rady fanúšikov! A ohromujúce nie je len jej krásne vyšportované telo, ale aj jej úsmev a pohľad hovoria za všetko! Predstavujeme slečnu menom Anllela Sagra!Anllela Sagra sa narodila 6. 10. 1993 v hlavnom meste Kolumbie. Vyštudovala módne návrhárstvo, čomu sa aj zo začiatku venovala naplno. Občas sa ukázala aj na pódiu ako modelka, keď si privyrábala. Jej priateľ ju však naviedol na cvičenie, ktorému prepadla a stalo sa jej životom. Dnes je fitnes trénerkou a modelkou na plný úväzok.

Telo, ktoré môžeme teraz vidieť, vypracovala len za tri roky. Dobre počujete. Je tomu len tri roky, čo sa začala venovať fitnes a zdravému životnému štýlu. Do popredia ju však dostali až sociálne siete, kde sa našli milióny fanúšikov, ktorí ju podporovali.

Anllela Sagra je mladá, krásna, vyšportovaná deva s telom bohyne, ktorá prevádzkuje vlastný blog o zdravom stravovaní, trénuje ľudí, zúčastňuje sa fitnes súťaží… Je vysoká 174 cm, váži 58 kg a jej miery sú 85-63-89. Na Instagrame má 4,6 milióna nasledovníkov, na Youtube 40-tisíc fanúšikov, na Facebooku takmer pol milióna odberateľov.

Čo hovoríte na túto mladú a vyšportovanú bohyňu vy?

Foto: instagram.com