Andrea (35) je dnes už dvojnásobnou mamou, no jej neuveriteľné telo jej môžu závidieť mnohé 20ky. Nikdy nevyzerala viac sexy…Andrea Verešová je už dlhé roky stálicou v  modelingovom priemysle a vďaka svojej krásnej tvári a neskutočnému telu nemá vôbec núdzu o prácu. Na Slovensku je obľúbenou modelkou návrhárky Janky Pištejovej, ktorá pre ňu vytvára zvodné a vyzývavé šaty.

Nie nadarmo je u nás, ale aj v susednom Česku často označovaná za najkrajšiu a najsexy známu osobnosť (fotogaléria najsexy Sloveniek tu). Keď sa objaví na nejakej akcii, strháva na seba všetky žiadostivé pohľady pánov a občas aj tie závistlivé, samozrejme, od žien. Faktom však je, že Andrea je ako víno a vyzerá sexy ako nikdy predtým! Naposledy rozdráždila všetkých svojich priaznivcov sexy instagramovou fotkou v čipkovanom body a čiernych lodičkách…

Andrea ako sexy zvodkyňa

Foto: Instagram, idnes.cz

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.