Iste každý vie, že polícia, ale už aj bežní vodiči používajú v autách kamery na zaznamenanie zaujímavých momentov počas jazdy ako napríklad cestných pirátov a nehody. Čo sa však môže stať, ak je kamera v policajnom aute natočená opačným smerom a sníma muža zákona v službe?Jeff Davis je obyčajným policajtom v americkom meste Delaware. Podaril sa mu však husársky kúsok, vďaka ktorému pobavil už viac ako 22 miliónov ľudí z celého sveta a stal sa tak mimoriadne populárnym. Jeho zamestnávatelia totiž vypustili do sveta nahrávku, na ktorej to počas jazdy roztočil pri piesni Shake It Off od Taylor Swift.

Cieľom videa je poukázať na pozitívnu stránku polície, že aj policajti sú iba ľudia a dokážu sa baviť.

Môže sa zdať, že vo videu Jeff pravidelne zastavuje a zdraví okoloidúce autá. V skutočnosti však bolo video natočené na dva zábery na odľahlom parkovisku v Doveri. Aj samotný policajt priznal, že celé video bolo vopred pripravené.

Video bolo natočené pri príležitosti dosiahnutia 10 tisícovej hranice fanúšikov na facebooku Doverskej polície. Pri tejto príležitosti sa polícia rozhodla, že bude pokračovať so sériou týchto videí, ktoré budú niesť názov “Dash Cam Confessionals” a práve Jeffove video Shake It Off bolo určené ako veľký debut. Dosť slušný začiatok, čo poviete?