Americký boxer Paul Spadafora má asi pocit, že tých výčinov je na jeho konte málo. K prevažne alkoholickým excesom tak v jediný deň pridal ďalšie dva, tentoraz však išlo o podstatne ťažší kaliber.  Stalo sa to 4. apríla, keď 40-ročný bývalý profesionálny majster sveta v ľahkej váhe organizácie IBF zaútočil na dve ženy. Prvý prípad sa odohral v pittsburskom Craftone, kde Spadafora údajne udrel 63-ročnú ženu hlavou o stôl, vypil jej pivo a keď chcela privolať pomoc, zhodil ju na chodník. Polícia ho obvinila z napadnutia a obťažovania. O niekoľko hodín neskôr sa Spadafora predviedol v obchode siete Sheetz. V jednej ruke držal čučoriedkový muffin, v druhej nôž. Na predavačku kričal niečo, čomu nerozumela. Voči privolanej hliadke vystupoval agresívne a trval na tom, že nie je gay. Aj v tomto prípade ho polícia obvinila z napadnutia, požívania alkoholického nápoja na verejnosti a obťažovania.

„The Pittsburgh Kid“, ako znie prezývka Spadaforu, získal titul IBF ako 23-ročný, keď zdolal Israela Cordonu. O majstrovský opasok však prišiel po obvinení zo streľby na priateľku v októbri 2003.

Zdroj: Youtube | Foto: timesonline.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mia
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.