Cena náborového videa sesterstva Delta Gamma má hodnotu luxusného bytu. Študentky na Floride žijú ako vo sne!

Sesterstvo z Univerzity v Miami zvané Delta Gamma ani zďaleka nepripomína študentský klub. Skôr párty prvoligových modeliek. A to je ten dôvod, prečo sú jedným z najznámejších sesterstiev súčastnosti. Prezentácia Delta Gamma je tomu aj náležite prispôsobená, a preto baby pri náborom videu pre rok 2016 nemohli ani len pomyslieť na zaváhanie. Prvotriedne video malo len pár dní po zverejnení cez milión videní, čo je poriadny úspech. Ostatne, krásne babenky, luxusný život na Floride a voľnočasové zábavky pri mori upútajú pozornosť nielen študentov. Video je však tak vymakané, že sa zopár ľudí začalo pýtať, koľko stálo. Suma vám ale vyrazí dych!

deltagamma01

Videoklip, ktorý je na úrovni profesionálneho hudobného videa svetovo uznávaných popových hviezd, je z produkcie spoločnosti Artec Media. Tá ma s drahými produkciami bohaté skúsenosti. Floridské média sa preto spýtali odborníkov na oceňovanie videoprodukcií z newyorského ELLE, koľko podľa ich odhadu mohlo video stáť. Ich odpoveď vás zaskočí.

deltagamma02

“Podľa nášho názoru bola použitá profesionálna pohyblivá plošina a niektorý z najnovších typov dronov. Myslíme si, že sa nakrúcalo tri dni, bola použitá prvotriedna záznamová technika (pre spomalené zábery), v hre je prenájom niekoľkých druhov lodí, tiež sa zrejme prenajímala pláž a hotel, plus profesionálna postprodukcia. Táto kombinácia výdavkov sa mohla vyšplhať až na 360 tisíc eur. Samozrejme, treba rátať s tým, že lode mohli zapožičať rodičia, niečo bolo vybártrované a dievčatá si vybavili množstvo vecí vďaka bohatým kontaktom. Aj tak si však myslíme, že video nestálo menej ako 180 tisíc eur,” povedali pre Elite Daily ELLE.

Aby toho nebolo málo, Delta Gamma použili skladbu zloženú špeciálne pre náborové video. Producent zostal v anonymite, no je známe, že speváčkou je Joselyn Rivera, ktorá sa zúčastnila tretej série americkej reality show The Voice.

zdroj: elitedaily.com, youtube.com l foto: reprofoto youtube.com