Keď majú mladí problém dostať sa k chľastu, dokážu byť bizarne kreatívni. Respektíve sa v nich prebudí všetka sprostosť sveta.

Väčšina amerických štátov má veľmi prísne nastavené zákony predaja alkoholu mladistvým. Legálne sa v USA môžete ožierať až od dvadsaťjeden rokov. Avšak nebol by pubertiak pubertiakom, keby nehľadal spôsoby, ako byť na párty dokonale odpáleny v ako takých hraniciach zákona. A keď je kríza, treba sa spustiť aj ku krajným riešeniam.

Najnovším americkým trendom, ako byť “high” na párty, je fetovať cez anál. Stačí silnejší sirup od kašľu s obsahom kodeínu a mať dostatok silný žalúdok na to, aby ste si sirup vyliali do zadku. Kodeín vás vo väčších množstvách dostane do “povzneseného” stavu. U nás sú sirupy s obsahom kodeínu na predpis.

A prečo práve cez anál? Pretože takouto aplikáciou má sirup najsilnejšie účinky. Ak by ste ho vypili, bolo by ho treba viac, respektíve by ste museli pátrať po sirupoch s väčším obsahom kodeínu. Ak ste sa pleskli po čele a povedali, že krôčik k dokonalej debilite je už len slopať takýmto spôsobom, máme pre vás zlú správu. Americkí pubertiaci totiž takto požívajú aj alkohol. Samozrejme, naliať si vodku rovno do zadku by nebolo nič príjemné. Preto si alkohol análne aplikujú pomocou tampónov. Niektoré odvážne dievčatá si alkotapóny pchajú rovno do vagíny. Proti gustu žiaden dišputát, aj keď už len pri tej predstave nás všetko bolí.

Samozrejme, lekári upozorňujú, že takáto aplikácia je vrcholne nebezpečná. Nedokážete odhadnúť množstvo alkoholu ani drog, preto to môžete veľmi ľahko prehnať. Nehovoriac už o tom, ako vám vypáli prdel.

Zdroj: youtube.com, iprima.cz l Foto: reprofoto youtube.com