Zoe Ligon je mladá Američanka, ktorá toho v živote už teda postíhala. Jej najväčšou záľubou je sex a zjavne si o ňom vedie tabuľkový denník v exceli.Zoe (23) žije v New Yorku a celý jej život sa točí okolo sexu. Je totižto inštruktorkou sexu, modelkou, umelkyňou, spravuje webovú zoznamku a chystá sa na otvorenie vlastného sex shopu. V súkromnom živote tiež nezaostáva a vo svojich 23 rokoch už stihla sexovať s 99 ľuďmi, teda presnejšie s 97 chlapmi a na konte má aj 2 ženy. Svojimi počinmi sa nesnaží dostať do priemyslu pre dospelých ani trhnúť nejaký sexuálny svetový rekord. V minulosti jej lekári doručili 2-krát falošne-pozitívny HIV test a Zoe sa zľakla, že už nikdy nebude mať sex. Teraz si všetko vynahrádza a pokiaľ stretne sympatického dobrovoľníka, skočí do toho. Zdá sa vám to príliš? Týmto sa však jej vyčnievanie z bežného davu zďaleka nekončí.

Ako sama hovorí, chce si každého zo svojich partnerov pamätať a to čo najpodrobnejšie. Rozhodla sa preto zaznamenávať si všetky údaje a mená v prehľadnej excelovskej tabuľke. K sexu teda pristupuje veeeľmi zodpovedne a o svojich partneroch si vedie detailné záznamy. Takže si vždy ráno po záťahu otvorí notebook a poctivo pripíše nový zárez. Týmto tempom môže slečna na svoju 50-tku vydať ilustrovanú knihu s názvom Čože je to päťstovka s excelovskou prílohou, samozrejme. V Microsofte sú inak určite radi, aké široké využitie vie mať balík Office. :)

dennik 4

Prečítajte si: Našli sme erotický denníček teenegerky! ;)

Chlapov si eviduje v Exceli

zoe ligon

zoe ligon

zoe ligon

zoe ligon
Aspoň že v tom Exceli má poriadok.

Zdroj: refinery29.com  Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.