Tradičná súťaž Miss USA spoznala svoju ďalšiu víťazku. Stala sa ňou 26-ročná Deshauna Barber z Columbusu (Georgia), ktorú od konkurencie ozvláštňoval jeden fakt. Deshuana je totiž členkou americkej armády. Nedeľné finále Miss USA, ktoré sa konalo v Las Vegas, prinieslo viacero prekvapení. Okrem iného, víťazkou samotnej súťaže sa stala členka armády, ale tiež IT analytička amerického ministerstva obchodu vo Washingtone. Ide tak vôbec o prvú ženu z armády v histórii Miss USA, ktorá americkú súťaž vyhrala.

Deshuana ukončila svoje štúdium na Štátnej univerzite vo Virgínii už v roku 2011. V armáde slúži od svojich 17 rokov, pričom v súčasnosti musela službu kvôli súťaži a príprave na ňu obmedziť. Celkovo sa ozbrojeným zložkám venuje v súčasnosti len dva dni v mesiaci, pričom v dohľadnej dobe sa na tomto fakte zrejme ani nič nezmení. Skĺbiť prácu s povinnosťami najkrajšej ženy Ameriky totiž bude možné len s podporou samotnej armády.

More Than Pretty Soldier + Nurse = 👑 #MissDCUSA #MissCTUSA #MissUSA #RoadToMissUSA

A post shared by Ryann Richardson (@missdcusa) on

I am at MISS USA, how can you not smile? 😉 #MissUSA #MissDCUSA #RoadToMissUSA

A post shared by Ryann Richardson (@missdcusa) on

Army Strong & Confidently Beautiful 👑 @missusa #MissDCUSA #MissUSA

A post shared by Ryann Richardson (@missdcusa) on

Because Spring Has Sprung 🌞 Photo By: @jpwphoto #RoadToMissUSA #MissUSA #MissDCUSA #ConfidentlyBeautiful

A post shared by Ryann Richardson (@missdcusa) on

 

Foto: Nbcnews.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.