S novým rokom prišlo do hokejového sveta Slovenska aj nové kolo domácej Tipsport Extraligy. Zápasov je mnoho, favorit jeden, podarí sa mu obhájiť pozíciu favorita?Na čele celkovej tabuľky hviezdi HC Košice, čím potvrdil svoj titul favorita a so štvorbodovým náskokom pred HC 05 Banská Bystrica si razí cestu k úplnému víťazstvu. Tretiu pozíciu v celkovom hodnotení má zatiaľ HK Nitra so stratou 9 bodov na vedúce Košice. Na úplnom chvoste hodnotenia prežíva tím HK Orange 20 so ziskom iba siedmich bodov. Vedúce Košice ich majú na konte 84.

HK NITRA

Napriek reálnym doterajším výsledkom si veria aj hráči tímov, ktoré nie sú lídrami tabuľky. “Potrápili sme Košice? Nie, Košičania potrápili nás, Dukla to je väčší tím ako Košice. Neprišli sme na východ republiky trápiť sa, a to, že sú prví v tabuľke, nič neznamená. Dukla je Dukla, a tak to vždy bude. Kdekoľvek cestujeme za súperom, ideme s myšlienkou uspieť, aj keď nie vždy to vyjde, no zámer je od začiatku jasný.” – Povedal po zápase Dukly Trenčín s HK Košice známy hráč, komentátor a glosátor Richard Lintner.

Pridávame aj niekoľko najznámejších hlášok Riša Lintnera:

„Read dobre čítal hru, k čomu ho predurčuje aj jeho priezvisko.“

„Keď sa rozprávame o tých zuboch, moje zuby sú roztrúsené po celej zemeguli.“

„Dnes som sa dočítal v jednom časopise, že Bielorusi sú jednými z najväčších píčov piva.“

„Jensen, Jensen, Hansen, Larsen, Larsen… To je zbytočné ich menovať, môžeme ich volať iba Dán.“

„Som sa trochu odmlčal, lebo som rozmýšľal, čo mohol taliansky útočník myslieť tou prihrávkou… na nič som neprišiel.“

Chcete sa Tipsport Extraligy zúčastniť aj vy? Hlasujte s nami za najlepší gól v súťaži Zlatá Prilba!

Zlatá Prilba je hlasovanie o najkrajší gól mesiaca v Tipsport Extralige. Hlasovania sa môže zúčastniť každý z vás a svojim hlasom sa navyše zapájate do súťaže o atraktívne ceny. Nezabudnite, hlasovať môžete aj cez Facebook fan page SLOVAK MAN Magazínu! Autorom víťazného gólu za mesiac november sa stal Richar Lelkeš. Víťazný gól mesiaca október strelil Arne Krotak. Hlasujte za svojho favorita aj vy!

foto: facebook