Alexandria Morgan je úžasná americká modelka, o ktorej sa hovorí, že je budúca Kate Upton. Podobnosť je skutočne badateľná, ale myslíme si, že Alexandria má svoje vlastné špeciálne znaky. Alexandria má 20 rokov a v súčasnosti žije v New Yorku. Táto krásna blondínka sa narodila v mestečku Peoria v štáte Illinois. V jej krvi prúdia nemeckí, holandskí, českí a nórski predkovia. Je to skutočná blonďavá bomba s fantastickým chudým telom a nádhernou tvárou. Niet divu, že vďaka jej úžasným modrým očiam a veľkým perám rýchlo buduje meno vo svete modelingu a jej meno rapídne stúpa. Doposiaľ má na svojom konte už niekoľko fotografií od bikín a plaviek až po spoločenské róby a štýl glamour.

Alexandria začala svoju modelingovú kariéru veľmi nečakane – všimla si ju manažérka modelingovej agentúry Heather Bozzone počas toho, ako sa Alexandria fotila so svojim kamarátom. V súčasnej dobe je pod záštitou agentúry MIAMI: Next Model Management. Aj keď je momentálne rastúcou hviezdičkou modelingu z New Yorku, stále o sebe tvrdí, že je “dievča z kukuričných polí z Illinois”, ako uvádza v rozhovoroch.

Jej obľúbené kapely sú Journey, ACDC, The Goo Goo Dolls, Miley Cyrus a One Direction; a obľúbený film je Donnie Darko. Alexandria Morgan má na Instagrame cez 78-tisíc nasledovníkov a na Twitteri viac ako 37-tisíc. Jej Facebook má zatiaľ relatívne malú základňu s 9-tisíc fanúšikmi.

Alexandria Morgan01 Alexandria Morgan02 Alexandria Morgan03 Alexandria Morgan04 Alexandria Morgan05 Alexandria Morgan06 Alexandria Morgan07

Alexandria Morgan RSVLTS Photoshoot

Alexandria Morgan09 Alexandria Morgan10 Alexandria Morgan11 Alexandria Morgan12 Alexandria Morgan13 Alexandria Morgan14 Alexandria Morgan15 Alexandria Morgan16 Alexandria Morgan17 Alexandria Morgan18 Alexandria Morgan19 Alexandria Morgan20 Alexandria Morgan21 Alexandria Morgan22 Alexandria Morgan23 Alexandria Morgan24 Alexandria Morgan25 Alexandria Morgan26 Alexandria Morgan27 Alexandria Morgan28

Zdroj: Instagram