Albánska TV stanica zamestnala na čítanie hlavných správ novú moderátorku. Ako inak, hore bez.Pamätáte si ešte na Enki Bracaj, ktorá vyhrala konkurz do albánskej televízie len nedávno a začala čítať správy hore bez? Nuž, táto šikovná dievčina je pre televíziu už minulosťou. Porušila totiž zmluvné podmienky a rozhodla sa prijať ponuku na fotenie pre Playboy. Nič však neľutuje a ako sama tvrdí, ihneď po odvysielaní prvých správ sa k nej začali hrnúť ponuky podobného charakteru ako lavína. So svojím lukratívnym flekom sa však musela rozlúčiť.

Ani Fire TV však nezaváhala a namiesto Enki si už našla novú náhradu, Gretu Hoxhu, ktorá rovnako ako Enki prikývla na moderovanie len v sačku alebo vestičke hore bez. Diváci teda už pár dní dostávajú čerstvé správy od novej mladej moderátorky, ktorá si na svoje účinkovanie hore bez neodpustila srandičku: “Ak sa diváci rozhodnú pozerať moje správy, dostanú “holú” pravdu, nič mierené naľavo alebo napravo.” A čo hovoríte na novú posilu vy?

Greta Hoxha

albanska tv hore bez

albanska tv hore bez

albanska tv hore bez

albanska tv hore bez

Zdroj Foto: Youtube.com, Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.