Kúpite víno pre prípad, že by k vám prijala večerné pozvanie. V chladničke sa chladí pivo, pretože ste sa rozhodli, že hokej bude skvelým dôvodom jej návštevy. Večer v podniku dáte do obehu rovno celú fľašu, nech je poriadna zábava. Snáď neexistuje spôsob balenia, ku ktorému by sa alkohol nehodil, ale je to nutné? Potrebujete si zas a znova upravovať realitu pohárikom? Pravdaže, ženy sú tak vraj povoľnejšie. Otázkou však zostáva, či takto vnímajú skutočne vás alebo len nejaký univerzálny obraz muža, a to by vám nemalo byť jedno. Je teda lepšie zvádzať ženu, ktorá je pod vplyvom alkoholu alebo triezvu? 

Vhadzovať poháriky – odhadzovať zábrany

Opiť ženu je vlastne strašne jednoduché. Samozrejme, v prípade, že chce byť opitá, čo dnes chce takmer každá. Zavrtíte sa pred ňou s fľaškou a nespustí z vás oči. Párkrát jej nalejete a potom už len zaflirtujete: „Ukáž mi svoje promile.“

Prečítajte si tiež: Šokujúce zážitky dievčat, ktoré im do života napísal alkohol!

Žena pod vplyvom alkoholu naozaj odhodí zábrany, ale nielen tie sexuálne. Bez zábran vás povracia, keď to na ňu príde. Bez zábran vám bude donekonečna rozprávať aj tom, čo by ste fakt počúvať nechceli. Bez zábran sa pred vami rozplače a rozvzlyká, ak si spomenie na niečo smutné. Bez zábran sa skosí na chodník a bude na vás, či ju odvlečiete domov, alebo ju necháte napospas ulici. To už nie je také príjemné, však? Existujú totiž tri pohromy a to: opitá žena; žena, ktorá sa chce opiť a žena po opici.

Ráno je múdrejšie večera

Máte však svoj cieľ, a tak ste si ju podguráženú doviedli domov. Romantiku radšej rýchlo pustite z hlavy, ak budete mať šťastie, stihnete aspoň jedno kolo, kým definitívne zalomí. No ak šťastena pri vás stáť nebude, budete skôr potrebný ako opatrovateľka. Nič to, lepšie ráno ako nikdy. Avšak tá, ktorá sa vedľa vás prebudí, pravdepodobne pochová akékoľvek vaše túžby na intimitu s ňou. Nielenže sa vám nebude chcieť na ňu dívať, no na opačnom konci postele sa budete modliť, aby rozprávala čo najmenej, pretože nie ste preborníkom v zadržiavaní dychu. A pri zostatkovom alkohole v krvi sa môže stať, že keď jej poviete – „hej cica, mala by si už ísť“ – dostanete poriadne zaucho.

Na rovnakej vlne

Zvláštne je, že muži vo všeobecnosti nemajú radi opité a vulgárne ženy, napriek tomu ich pri každej príležitosti pohárikom ponúknu. Možno si nie sú istí sami sebou, tak sa radšej napijú, a aby boli so ženou na rovnakej vlnovej dĺžke, doprajú alkohol aj jej. Keď pijú spoločne so ženou, resp. pre to, aby ju opili, má to pre nich význam. No akonáhle sa opije žena sama, stáva sa vulgárnou alkoholičkou.

V našej obci všetci pijú

Alkohol je stále veľkým trendom. Kto nepije, vylučuje sa z kolektívu. Možno ste už zažili situáciu, keď ste na nejakej oslave odmietli piť. Akceptovateľné dôvody sú, ak ste vodič a občas aj užívanie antibiotík. No všetko ostatné je zamietnuté a tak musíte neustále opakovať „nie, naozaj si nedám ani jeden”. Pre väčšinu je totiž človek, ktorý dobrovoľne odmieta alkohol, chorý.

Pod vplyvom takéhoto životného štýlu majú niektorí muži pocit, že keď žena nepije, tak ju nemajú šancu zbaliť. Ako sa už len dá oblbnúť triezvu ženu? Bez alkoholu nebude uvoľnená a neposunie hranice tam, kde je to chcené. No, milí muži, ide to, len musíte vynaložiť viac snahy. Tak nebuďte leniví a miesto pohárika skúste niečo iné. Aspoň sa potom nebudete sťažovať, ako sa tá vaša pri každej príležitosti „stelí“. Ak nechcete lacné ženy, tak ich nezvádzajte lacným spôsobom.