Fanúšikovia jednej z najpopulárnejších hier na svete, Warcaft, sa konečne dočkali! Dlho očakávaný trailer si pozreli ako prví návštevníci na práve prebiehajúcom BlizzCone a rozhodne neboli sklamaní!Dej filmu vás zavedie do sveta Azeroth, kde sa bude odohrávať jedno z najepickejších dobrodružstiev nikdy nekončiaceho súboja medzi rasami Aliancie a Hordy. Príbeh budete sledovať prostredníctvom ľudského generála Anduina Lothara a orkského náčelníka Durotana. Počas filmu navštívite najznámejšiu baštu ľudského rodu – Stormwind, magický Dalaran alebo pod horou ukrytý Ironforge.

Réžiu si zobral na starosť Duncan Jones a scenár celého deja je pod taktovkou Charlese Leavitta. Už na BlizzCone 2014 bolo oznámené, že film je kompletne natočený, ale bude prebiehať ešte 20-mesačná postpordukcia. Dátum premiéry je stanovený na 10. júna 2016.

Aktualizované!

Včera sa na internete objavil trailer k novinke Warcraft s českým dabingom. Ak preferujete sledovanie filmov v pôvodnom znení, český variant sa vám zrejme bude zdať zvláštny, miestami až vtipný. Avšak teraz máte aspoň jedinečnú možnosť porovnať si jednotlivé trailery a do 10. júna sa rozhodnúť, ktorú verziu si zvolíte.

Zdroj: youtube.com