Nevšedný zážitok si do života odniesla mladá Britka, ktorá sa neuvážene rozhodla odmietnuť chlapca hneď na prvom rande. Problém ani tak nebol v samotnom priebehu schôdzky naslepo, ale skôr v tom, čo prišlo po nej. Chlapec ju totiž zrušil v skutku originálnym spôsobom. Lauren Crouchová je 28-ročná stará dievka. Babizňa zrejme nemá čo na práci, a tak aspoň o dušu randí. Ako sama hovorí, neexistujú žiadne zlé rande, iba pekné príbehy. No a keďže na tieto “pekné príbehy” by nerada zabudla, pre istotu si ich archivuje na svojom rovnomennom blogu. Sama uznáva, že nie všetky jej schôdzky prebiehali úplne ideálne, no na tú poslednú asi len tak ľahko nezabudne. Všetko sa to začalo nejako takto.

lauren

Mladý párik sa stretol na zástavke, odkiaľ vyrazil rovno do kaviarne. Ani nie po 20 minútach sa mladý pán odhodlal spraviť ďalší krok a pozval Lauren na večeru k sebe domov. Tá ho zdvorilo odmietla a tým sa vlastne celé rande skončilo. Skutočná sranda sa však začala, až keď sa slečna vrátila domov. Chlapcovi sa totiž nepáčilo, že od neho tá darmožráčka za takú krátku chvíľu vymámila toľko peňazí. Rozhodol sa jej teda vysvetlť, ako to vo svete chodí! :D

ON: Ahoj, rád som ťa spoznal. Stretneme sa ešte?

ONA: Prepáč, že tak neskoro odpisujem. Áno bolo to fajn, ale nie som si istá, či je medzi nami tá správna chémia. Maj sa pekne.

ON: A čo by si povedala na to, keby som ti zajtra uvaril večeru a uvidíme, čo z toho bude? Ak to medzi nami nezaiskrí, vykašleme sa na to. Komunikácia nám ide skvele a to je dobrý začiatok. Daj nám šancu.

ONA: Prepáč, ale ja nechodím domov k niekomu, koho vôbec nepoznám. Nanešťastie som nevyliečiteľná romantička, ktorá verí, že to musí zaiskriť už na prvýkrát. Želám ti len to najlepšie.

ON: Ok, chápem. V tom prípade mi ale, prosím, vráť peniaze, ktoré som zaplatil za tvoju kávu. Nerád mrhám peniazmi. Rád by som ich využil na ďalšom rande.

ONA: To je blbé, že rande, ktoré sa nevyvíjalo podľa tvojich predstáv, považuješ za mrhanie. A čo tak, keby som tých 3,50 venovala na charitu podľa tvojho výberu. Vieš aby to nevyzeralo tak, že nemáš slušné vychovanie? Sumu som dokonca ochotná zvýšiť na päť libier, čím pokryjem aj tvoje náklady na cestu autobusom.

ON: Sám rozhodnem, čo urobím so svojimi peniazmi!! Prosím, vráť mi ich na môj účet!