Zabudnite na nezmysly typu, že ste na to už starý alebo, že na to nemáte a otočte svoj život zase raz vpred a zaobstarajte si krásnu mladú milenku. ManMagazin vyhlasuje, že každý muž musí mať milenku! Že sa vám do toho nechce? Tak to ste na zlej stránke, pretože tento článok je iba pre naozajstných chlapov.

 

 

Online

Asi najjednoduchší spôsob, ako si rýchlo zohnať nové mäsko, ktoré budete môcť po tajme šmýkať sem a tam, je sadnúť si za nejakú online službu. Odborníci na slovo vzatí odporúčajú v dnešnej dobre hlavne Badoo, čo je služba, kde sa každý deň registrujú nové a nové romániku chtivé dievčatá. Funguje aj čoraz menej používaný Pokec a počuli sme aj o prípadoch, kedy niekto splašil milenku i prostredníctvom Facebooku – oslovujúc známu svojich známych. Tu by sme však vrelo odporúčali, aby ste si dali pozor na to, koho oslovujete. Jedna vec je, aby o vás spoloční známi vedeli dať aspoň neutrálnu „referenciu“, čiže ak sa niekto na vás opýta „čo je to za týpka“, nech to nie je odpoveď „je to úplný debil“. A druhá vec je, ak máte aj priateľku, snúbenicu či manželku, dajte pozor, aby vaše kučeravé úmysly neboli vyzradené.

dievca-za-barom

Bary a diskotéky

Staromódny spôsob – ísť do krčmy, sadnúť si k baru na barovú stoličku a číhať, či nepríde nejaká podobne romániku chtivá slečna, ktorú by ste oslovili… Nehovoríme, že to nefunguje, no pravdepodobnosť klesá. Problém totiž je, že ak sa vyberiete sám, len ťažko tým niekoho očaríte – že ste sám v bare. Odborníci na balenie vedia využiť aj takúto situáciu – navymýšľajú si hocičo, len aby ospravedlnili tú prízemnosť, že sú sami v bare. Ak ale máte parťáka(ov) a viete, kam ísť, vaše šance sú možno aj vyššie ako pri online zoznamovaní, pretože aj v prípade online zoznamovania príde na osobné stretnutie, kde nakoniec nemusí chémia zafungovať. Tu sú sympatie vyjadrené okamžite v „priamom prenose“.

parik-na-kave

Záujmové krúžky

Tanec, zumba, joga, … až po kurz fotografovania či vyšívania. Tam všade chodia dievčatá, ktoré sa viac-menej z nudy chcú venovať novému koníčku. Pozvať po kurze nejakú na kávičku, aby ste sa porozprávali o svojich „spoločných záujmoch“, je prakticky veľmi jednoducho realizovateľné. Navyše, je tu výhoda, že ju viete aj možno napriek prvému neutrálnemu alebo negatívnemu dojmu spracovať vašimi názormi, zaujímaním sa o ňu, charizmou, atď. Aj keď, pozor, toto už smrdí vzťahom! :-)

nakupujuca-dievcina

Obchodné centrum

Ideálne sú napríklad potraviny. Chce to vyšší level dávky sebavedomia, ale nepredpokladáme, že by ste to nevedeli DAŤ. Podľa obsahu košíka môžete celkom ľahko odhadnúť, či je single alebo kupuje aj niečo pre frajera. Konverzáciu skúste niečím neutrálnym – napríklad sa opýtajte, či vám nevie pomôcť vybrať nejaký produkt. Ak bude mať záujem poradiť vám či pomocť a vyšle signál, že by sa možno aj rada zoznámila, skúste frázičku typu „nehnevajte sa, toto ja bežne nerobím, ale ste mi veľmi sympatická a rád by som vás pozval na kávičku“. Najhoršie, čo sa vám môže stať je, že vás odmietne a vy jednoducho zmeníte nákupné centrum.

sexy-girl-on-bus-station

MHD

Ruku na srdce: najkrajšie ženy sú na zastávkach MHD! A asi nemajú doma nejakého zaloveného čáva, ktorý ich vozí hore – dole, alebo dotuje taxík. Pravdepodobnosť niečo uloviť na zástavke MHD je veľká. Úskalie je, že väčšinou tam nie je skoro žiadne súkromie, výhoda zase tá, že dievčina na zastávke je väčšinou sama a vždy má čas – pretože čaká. Skráťte jej chvíľu zopár komplimentami o tom, ako dobre vyzerá, opýtajte sa, kam cestuje, čo študuje alebo kde pracuje a podotknite, že je neuveriteľné, aká krásna žena cestuje mestskou dopravou, …

 

Príprava na „boj“

–        nahoďte sa do moderného štýlu (rád, ako na to, je na manmagazin.sk milión) a dbajte na topánky

–        zbehnite do kaderníctva

–        zbehnite na manikúru alebo si aspoň ostrihajte a vyčistite nechty

–        voňajte

–        nabuďte sa zdravým sebavedomím, dievčatá nechcú žiadne chudinky ani padavky

Pamätajte si:

–        na prvý pokus to nevýde ani majstrovi sveta

–        odvážnemu štastie praje

–        viac ako 50% dievčat je pripravené na zoznámenie a aj keď to určite nedajú na javo – sú nadržané

Foto: happyeverafterweb.com