Zaručených návodov ako zbaliť ženu je na internete neúrekom. Každý chlap má svoj štýl balenia a vlastné fígle. Vedci tiež nelenili a vypracovali pár tipov, podľa ktorých by vaše prvé rande malo dopadnúť najlepšie, ako sa len dá.Vydeste ju

Ale nie tak doslova. Namiesto toho, aby ste so sebou nosili strašidelný kostým a pokúšali sa na ňu vyskočiť niekde z kríkov, ju zoberte do kina na horor. Podľa vedeckých štúdií naše telo nerozlišuje. či sa nám srdce rozbúšilo z lásky alebo zo strachu. Tým, že sa bude vo vašej prítomnosti na chvíľu báť, zvýšite svoje šance, aby sa do vás ihneď zamilovala. Nikdy ste nepočuli o pároch, medzi ktorými preskočila iskra práve v krízovej situácii? Napríklad, keď spolu uviazli vo výťahu.

Oblečte si niečo červené

Je preukázané, že červená farba priťahuje ženy. V ženskom podvedomí sa táto farba spája s krvou, silou a agresiou. Muž oblečený v červenej ženám vo svojmu okolí dáva jasný signál, že pri ňom bude v bezpečí. Konečne teda vieme, prečo dámy tak veľmi priťahujú hasiči, lekári a možno že aj mäsiari a kardináli.

Oslovujte ju z vašej pravej strany

Nežartujeme. Talianski psychológovia prišli na to, že žiadosť prednesená do ľavého ucha má až o 50% väčšiu úspešnosť. Totižto, ľavé ucho je spojené s pravou hemisférou mozgu, ktorá ovláda našu schopnosť počúvať a vyjadrovať sa. Keď sa jej budete pýtať, či nechce ísť k vám domov, vždy jej to pošepkajte z vašej pravej strany.

Letmo sa jej dotýkajte

V štúdii pochádzajúcej z Francúzska sa ukázala dôležitosť letmých dotykov. Pohlaďte ženu akoby jemne na rameno a štatisticky sa zvýši pravdepodobnosť, že u nej zabodujete. Muži, ktorí sa slušne dotýkajú cudzích žien, sú podvedome považovaní za dominantných a teda viac príťažlivých.

Zdroj: Maxim | Foto: giphy.com, theartofcharm.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.