Život je zmena. Týmto mottom sa pravdepodobne riadili dámy/slečny svetových parametrov. Kedysi dobré a poslušné dievčatká. Dnes sú z nich dračice, ktoré sa dokážu odviazať na pódiu, vymetajú spoločenské žúry a vedia poblázniť  hlavu nejednému mužovi.Reč je o svetových speváčkach, z ktorých sa za niekoľko rokov stali doslova lámačky mužských sŕdc a sexsymboly. Šarm, sexepíl a vzhľad – to sú ich zbrane, ktorými nám nielen počas koncertov dokážu učarovať. Mnohé z nich boli najskôr obyčajné a nevýrazné dievčatká, neskôr princezničky popu a dnes poriadne rebelky a čertice. Počas koncertov nešetria odvážnymi kostýmami, sexy pózami a sexepíl z nich priam  srší!

Samozrejme, svoje robí aj celkový outfit. Trendy sú najmä výstrihy, body, priehľadné materiály a vysoké opätky – v skratke ide o to, ukázať čo najviac. Ak sa chce dobrá speváčka predať a upútať, mala by využiť všetky tieto “zbrane” marketingu. Sem-tam nezabudnú vystrúhať selfie zo súkromia a udržať sa tak v kurze. Nám to, samozrejme, nevadí, priam naopak, veľmi nás to teší. Ale nezabúdajme, že je to hlavne spev, ktorým prerazili do sveta šoubiznisu.

Taylor Swift

Taylor Swift

Beyoncé Knowles

Beyonce koláž

Christina Aguilera

Christina Aguilera Collage

Jennifer Lopez

Jeniffer Lopez Koláž

Katy Perry

Katy Perry Collage

Miley Cyrus

Miley Cyrus Collage

Rihanna

Rihanna Koláž

Selena Gomez

Selena Gomez Collage

Shakira

Shakira Collage

Nicki Minaj

nicki minaj koláž

Tak čo, ktorá zmena sa vám pozdáva najviac? Hoďte koment :)

Foto: internet

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.