Predstavte si, že vás na ulici zastavia dve šarmantné slečny a poprosia vás, aby ste ich odfotili. Podajú vám mobilný telefón a vy ste už-už pripravený fotiť. Okolo však prechádza muž, ktorý si kýchne a zrazu pred vami stoja dve polonahé krásky.  Práve jeho kýchnutie zapríčiní stratu šaty a vy zostanete pozerať ako puk. Pozrite si skvelé video a berte nápady :)Nič však nebola náhoda, ale skvelo odvedená práca amerického komedianta a prankstera Romana Atwooda. Kúzlo je v tom, že na placi je oveľa viac ľudí, ktorí spolupracujú. Šaty sú totižto na šnúrke, ktorú drží asistent stojací za dievčatami. Presne v momente kýchnutia asistent potiahne za šnúrku a šaty sú preč. Človek, ktorý fotí alebo ide práve okolo si túto skvelú súhru ani nedokáže všimnúť, pretože pohľadu na slečny jednoducho neodolá.

Pranksteri Atwood, Zdorovetskiy a Roady v súčasnosti pracujú na filme, ktorý ponesie názov Natural Born Pranksters a bude zároveň aj Atwoodovým režisérskym debutom. Svetlo sveta by mal uzrieť už v lete 2015.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.