Majú ženy rady análny se*? Ako ho vnímajú? Čo si o ňom myslia? A chcú ho vôbec? Zdá sa, že téma se*u, a hlavne toho análneho, sa vám zapáčila, rozhodli sme sa vám priniesť ďalší článok z tejto oblasti. Tentoraz sme išli priamo k zdroju a rozhodli sme sa na jednej zo sociálnych sietí spraviť u žien prieskum o análnom se*e. Čo nám povedali?>>>VIDEO, V KTOROM SA NETRAFIA DO SPRÁVNEJ DIERKY, TU NA MANFORUM.SK <<<

Miriam, Žilina, 20 rokov

Análny se* sme sa rozhodli skúsiť celkom spontánne, neplánovali sme to dopredu. Sama som mu to navrhla, takže pokiaľ ma to nebolí, nemám s tým žiaden problém. Nikdy predtým sme to neskúšali a chcela som vyvolať trošku vzrušujúcu atmosféru, priniesť niečo nové do nášho vzťahu. Nepoužili sme žiadne špeciálne pomôcky, vlhký bol zo mňa a pridal maximálne tak jeho sliny. Aj keď teraz neviem, či sa to dá rátať úplne za análny se*, lebo tam bol len špičkou tak, aby ma to nebolelo, ale spravil sa. Pre oboch to bolo mimoriadne vzrušujúce, obom nám to takto stačí a nepotrebujeme skúšať niečo hlbšie. Aha a naša obľúbená poloha pri tom je taká, že ležím na brušku a on je hore nado mnou.

>>>VIDEO, V KTOROM SA NETRAFIA DO SPRÁVNEJ DIERKY, TU NA MANFORUM.SK <<<

Monika, Košice, 29 rokov

Análny se* som už mala, ale nie je to nič pravidelné, skôr len občasná záležitosť. Neviem to nejako bližšie popísať, že kedy áno a kedy nie, proste niekedy je na to chuť a niekedy nie. Ak mám pocit, že je treba vzťah nejakým spôsobom ozvláštniť alebo prestriedať nejaké staré zaužívané spôsoby, zvolím análny se*. Poprípade, ak to navrhne partner a nemám žiadny zdravotný problém, prečo nie. Ale nepovedala by som, že análny se* je lepší ako klasický. Najpríjemnejšie to je, keď máme polohu na psíka.

>>>VIDEO, V KTOROM SA NETRAFIA DO SPRÁVNEJ DIERKY, TU NA MANFORUM.SK <<<

Soňa, Bratislava, 24 rokov

Se* celkovo je super vec, ale análny som mala zatiaľ len raz v živote. Bola to iniciatíva môjho partnera, ja sama by som s tým asi neprišla, nebolo mi to prirodzené a ani som po tom nejako extra netúžila. Ale on to chcel veľmi skúsiť, tak som mu vyhovela. Zvolili sme polohu zozadu a teraz nemám problém to vyskúšať zase, ale zatiaľ na to nebola príležitosť, pretože je to trochu zložitejšie. Museli sme použiť gél a pripraviť sa na to. Anál je pre mňa lepší ako klasický se*, lebo mi to pripadal, ako keby som pri tom prišla znova o panenstvo.

>>>VIDEO, V KTOROM SA NETRAFIA DO SPRÁVNEJ DIERKY, TU NA MANFORUM.SK <<<

Adriana, Prešov, 21 rokov

Análny se* som párkrát vyskúšala, ale nemusím ho mať pravidelne. Ide aj o to, ako som vzrušená a či mám na to chuť a či chcem skúšať niečo nové. Pretože ak nie som dosť vzrušená a hlavne uvoľnená, je to strašné a skôr nepríjemné. Na začiatku to chcel muž a potom ja. Ako som povedala, ak som uvoľnená a vzrušená, tak áno. Najlepšie sa nám osvedčila poloha na psíka, teda zozadu. Niekedy použijeme gél, ale inak nič špeciálne. Análny se* je u mňa tak 50:50 s klasickým.

>>>VIDEO, V KTOROM SA NETRAFIA DO SPRÁVNEJ DIERKY, TU NA MANFORUM.SK <<<

Mária, Púchov, 34 rokov

V zásade nie som proti análnemu se*u, no je to o dôvere voči partnerovi, že berie do úvahy aj moje pocity. Keby som chcela, aby s tým prestal, tak to urobí. Je to aj o tom, aby som to chcela aj ja sama, nie niekto iný. Pre mňa to bol super zážitok, aj keď anál považujem skôr za výnimku a nie za pravidlo. Základ bol, aby som zostala uvoľnená. Prvý to navrhol partner, ale je pravda, že aj mňa to kedysi napadlo, že je tu aj taká možnosť, len som si nevedela prakticky predstaviť, ako to pôjde. Najviac mi vyhovovala poloha, keď ja som ležala na bruchu a on bol na mne. Análny se* je rozhodne iný zážitok ako klasický se*, ale nedá sa povedať, že lepší alebo horší, záleží to na okolnostiach.

>>>VIDEO, V KTOROM SA NETRAFIA DO SPRÁVNEJ DIERKY, TU NA MANFORUM.SK <<<

Foto: heskipaper.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Peter M.
Flegmatický pohoďák, ktorý je pre každú srandu a nikdy neskazí žiadnu zábavu. Obľubuje kvalitné pivo, nepohrdne pozvaním na koncert, sleduje dianie v športe a novinky v technike. Rád píše články, ktoré pobavia a niekedy aj poučia.