Ako sa vraví – iný kraj, iný mrav. My sme sa teda bližšie pozreli na to, ako vnímajú veci súvisiace so vzťahmi a sexom v rôznych krajinách sveta. Výsledky vás veru zaručene prekvapia! 

Erotické hračky

Používate pri se*e erotické hračky? Možno sa v budúcnosti inšpirujete aj sexuálnymi pomôckami, ktoré obľubujú v iných krajinách.

Francúzov je pri hrátkach najviac populárna malá vibračná kačička I Rub My Duckie, ktorej zobáčik je ideálny k dráždeniu klitorisu.

Argentíne si sexuchtiví fičia na vibrátoroch v tvare motýlika.

Brazílčanov môžeme tak trochu považovať už aj za fetišitov, milujú rôzne erotické kostými.

Novým trendom u Talianov je vibrátor We Vibe 3, ktorý zabije dve muchy jednou ranou – pri pohlavom styku stimuluje penis i ženský bod G.

Austrálii je najváác vibrátor Smile Makers, ktorý bol najprv vyrábný primárne pre panny v štyroch malých veľkostiach.

Erotické esemesky a videá

SMS, fotky, videá… obyvatelia ktorej krajiny sú najviac odvážni?

Ak by ste vo Francúzsku natočili erotické videjko, verte, že by sa na vás pozerali viac než krivo a v ich očiach by ste zrejme boli pornoherec. V tejto puritánskej krajine je to niečo nepredstaviteľné!

Taliani si v tomto smere dávajú pozor, predsa len, ak by sa s nimi partner rozišiel, mohol by sa im takýmto kúskom dosť kruto pomstiť.

Latinskej Amerike sú ľudia ochotní video natočiť len s partnerom, s ktorým chodia minimáne polroka.

Muži v Thajsku by aj boli za erotické videá so svojimi partnerkami, no im sa to veľm nepozdáva.

Vo Veľkej Británii sa držia hesla- natočiť, pozrieť, vymazať!

Holanďania preferujú sexy fotky, no záadne musia byť bez hlavy.

Trojka

Filipíny, Brazília, Čína, Čile, Maďarsko, Francúzsko, Thajsko, Španielsko, Portugalsko, Austrália a Veľká Británia. To sú krajiny, ktoré sex v trojici vôbec neriešia. Ak by ste teda po ňom zatúžili aj s nejakými exotickými kráskami, zavítajte do nasledujúcich štátov.

Argentínčania si myslia, že je sex v v trojke riskantný, ale v snoch im vôbec nie je cudzí. Dokonca ak by mali príležitosť, určite by ju využili.

Nemky sú nadržané z predstavy sexu s dvomi mužmi. Muži zas snívajú o dvoch ženách, pretože druhého chlapa, ktorý by nakladal ich ženu, by nezniesli. Takže začarovaný kruh.

Taliani považujú trojku za úplne normálnu. Podla nich ju vyskúšal každý, kto bol na vysokej alebo si chce s partnerom spestriť niekoľkoročný vzťah.

V Latinskej Amerike trojka nie je až tak bežná, no asi polovica žien by do nej šla, ak by ich o to  partneri požiadali.

Holandskí muži po nej túžia a ženy ju vnímajú skôr ako experiment.

Najuletenejšie praktiky

Už sme vám priniesli články o sexuálnych úchylkách či o tom, s čim všetkým ľudia dokážu mať sex, ale teraz vám ponúkame trendy v konkrétnych krajinách.

V Číne je normálne, že si ľudia na mikroblogoch (Twitter alebo Tumbrl) ukazujú fokty zo svojho intímneho života a dokonca aj zo skupinového sexu. Odvážne!

Austrálii fiči praktika, pri ktorej žena vráža dildo do muža. Hovorí sa tomu pegging. No čo, dali by ste sa nahovoriť?

Nemci obľuubujú erotické hračky, ale nie také hocijaké, ale také, ktoré vyzerajú ako detské hračky.

Teraz pozor! Ak rozmýšľate nad dovolenkou a chcete si užiť nezáväzný sex, ženy z Latinskej Ameriky ho milujú, obzvlášť, ak ide o neznámeho muža.

Nevera

V dnešnej dobe, bohužiaľ, každý každého podvádza a s neverou akosi aj nechtiac ráta. Kde však nevera začína? Každá krajina neveru definuje po svojom.

Holanďania si myslia, že nevera štartuje vo chvíli, kedy to začne medzi vami a nejakou inou ženou, než je vaša partnerka, iskriť.

Obyvatelia Thajska tvrdia, že vtedy, keď hovorite so svojou nápadníčkou.

Brazílii budete neverný vtedy, keď sa s niekým budete bozkávať, aj napriek tomu, že ste opitý, či keď si zájdete na drink s inou ženou, dúfajúc, že sa o tom nedozvie vaša partnerka. Prípadne, ak sa budete rozprávať s inou ženu, ktorej zatajíte, že ste zadaný a tej svojej zaklamete, že idete von s kamošom. Za neveru sa tu taktiež považuje aj flirtovanie či tajné chatovanie cez internet a rovnako aj virtuálny sex.

Číne je za neveru považovaný sex s niekým iným, ak keď veľa žien tvrdí, že niekedy je duševná nevera omnoho horšia.

Španieli tvrdia, že by si mali partneri vyriešiť vzťah vtedy, keď jedného z nich začne priťahovať niekto iný a túži po akomkoľvek kontakte s ním.

Filipínčanov sa nevera začina citovým zblížením s druhým človekom.

Veľká Británia tvrdí, že nevera je čokoľvek, čím zrádzate partnerovu dôveru. Dosť sa debatuje o duševnej nevere, pretože čím ďalej, tým viac ľudia komunikuú cez chat, kde medzi sebou flirtujú alebo si posielajú intímne fotky a videá.

Argentíne horúce smsky či fantázia nie sú považované za nič strašné, horšie už je, keď sa vyspíte s niekým iným, čím si už koledujete o rozchod.

Styk v práci

Se* na pracovisku je dookola omieľanou témou, no kým budú na jednom pľaci pracovať muži a ženy, skôr či neskôr sex príde. Teda, pokiaľ to medzi dvomi iskrí.

Dôkazom sú aj výsledky online zoznamovacej agentúry eDarling, ktorá si oťukla 468 zamestnancov. Z nich takmer 40 % odpovedalo, že už má za sebou sex na pracovisku a 62 % mu je otvorených. 58% opýtaných by na sex zvolilo kanceláriu, takmer 39 % sklad, 23 % konferenčnú miestnosť a 21 % toalety. Zamestnanci najviac fantazírujú o svojich kolegoch z tímu, no takmer nikto neuviedol, že sníva o svojom nadriadenom.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)