Určite to pozná každý z vás. Dlhé nákupy v nákupnom centre plnom ľudí. V každom obchode obrovská rada a aj menší nákup vám zaberie pol dňa. Priznajme si rovno – ktorý chlap má rád dlhé nakupovanie?

Tento problém sa dá ľahko vyriešiť bez strácania zbytočných nervov a k tomu sa touto cestou dá aj pekne ušetriť. Riešením sú nákupy cez internet. Mnoho ľudí si stále myslí, že nákup cez internet je niečo nebezpečné, i keď čím ďalej – tým viac ľudí využíva túto možnosť. Môžeme vás ubezpečiť, že nákupy cez internet sú v dnešnej dobe úplne bezpečné. Nik sa k vaším informáciam, ktoré zadávate v objednávke, dostať nemôže.

Ľudia majú taktiež strach z dopravy. Ubezpečujeme vás, že váš tovar sa nestratí a ani nerozbije. V dnešnej dobe je mnoho kuriérskych spoločností, ktoré sú kvalitné a donesú vám tovar čo rýchlejšie a taktiež bez poškodenia. Navyše, ak sa niečo také náhodou stane, nemusíte mať strach, pretože reklamácie fungujú aj na internetových obchodoch. Taktiež vrátenie tovaru pri nespokojnosti. Viac ako polovica e-shopov dnes ponúka aj dopravu zadarmo pri nákupe za určitú sumu. Doprava nie je až taký drahý špás, ako si mnohí myslia.

Výhodou nákupu cez internet je hlavne to, že miesto predierania sa medzi ľuďmi v nákupnom centre a behania z obchodu do obchodu si nakúpite v pohodlí domova a vyhľadanie určitého produktu vám potrvá omnoho kratšie.

A ako môžete pri tomto type nákupov ušetriť? Veľmi veľa! Na internete máte obrovský prehľad o zľavách a výpredajoch a tak sa už nemusíte v obchode pozerať na každú jednu cenovku. Dnes už má takmer každý internetový obchod sekciu “Výpredaj” alebo “Akcia” alebo “Zľavy” a na niektorých e-shopoch tieto zľavy siahajú riadne vysoko.

Teraz si určite hovoríte, že tak či tak tieto zľavy nenájdete hneď a aby ste našli poriadnu zľavu, musíte prehľadať celý Google. Nie je to celkom pravda. Je tu mnoho spôsobov ako na to. Prvým je, samozrejme, rozkliknutie vaších najobľúbenejších obchodov a vyhľadanie sekcie so zľavami. V týchto sekciách väčšinou nájdete to, čo hľadáte, avšak nikdy tam nenájdete všetko. Dobrým spôsobom, ako sa dostať k najnovším a najväčším zľavám, je prihlásenie sa do takzvaného “Newsletteru” e-shopu. Stačí zadať svoju e-mailovú adresu a budú vám chodiť stále novšie a novšie ponuky a zľavy od daného obchodu. Veľa obchodov ponúka za prihlásenie sa do newsletteru zľavu navyše ako darček na prvý nákup. Ďalšou cestou sú zľavové kódy alebo kupóny, ku ktorým taktiež získate prístup väčšinou cez newsletter alebo si môžete prezrieť stránky so zľavovými kódmi, kde si ich nájdete rýchlejšie. Je ich mnoho a sú priehľadné, takže si bez problémov nájdete tú svoju zľavu. Je to jednoduché. Stačí si zadať obchod, kliknúť na nejakú zľavu alebo zľavový kód, ktorý vám vyhovuje, a je to. V prípade zľavového kódu si ho stačí iba skopírovať a vložiť do príslušného políčka pri nákupe väčšinou v poslednom kroku objednávky.

Jednou z týchto stránok je napríklad Picodi, kde nájdete zľavy na rôzne obchody, ako napríklad BON PRIX alebo ZOOT a mnoho ďaľších.

Dúfame, že sme vám poradili a prajeme príjemné nakupovanie a ušetrenie mnohých peňazí, za ktoré si môžete kúpiť niečo iné.