Nie je to také neobvyklé, že na niektoré veci má každý človek iný názor. Horšie je, keď sa dostanete do diskusie s niekým, kto sa inak pozerá na život, na životné hodnoty a tak celkovo. Dokonca by som povedal, že rozprávať sa na témy vážnych životných otázok s niekým, koho poznáte 10 minút, môže byť veľmi riskantné. Viď moja skúsenosť s pánom finančným žralokom z Podmostovej ulice škatuľa číslo 4.V priebehu posledných pár týždňov som mal čas uvažovať a zamyslieť sa, či všetko, čo robím, má vôbec nejaký zmysel. Častokrát som bol zavretý medzi štyrmi stenami s jedným oknom, aj keď občas som vyšiel aj do spoločnosti medzi ľudí. Priebeh môjho dňa vyzeral asi tak, že som skroloval fejsbučik, sem tam instagramček a hlavne som si pod rôznymi článkami čítal rôzne diskusie alebo som sedel v krčme a typicky po slovensky som nadával na systém. Rozumej – bol som odborník na štátnu ekonomiku, problém s menšinami a hlavne vzťahový odborník. Taký, že aj sám Cassanova si chodil ku mne po radu.

Za tých pár týždňov som sa vždy pozastavil nad jednou vecou a tou sú dnešné vzťahy.

Nemyslím si, že som jediný, čo má na zozname priateľov nejakú je*linku, či už mužského alebo ženského pohlavia, ktorá je 2 týždne vo vzťahu a už so svojou drahou polovičkou chystajú pomaly svadbu, A každú jednu je*lú fotku vešajú na sociálnu sieť.

Ja naozaj nerozumiem. Osobne som za tie dve desaťročia a niečo mal problém nájsť čisté tričko, dve rovnaké a čisté ponožky a niekto si za dva týždne svojej biednej existencie dokáže nájsť lásku, že zrazu všetko bude dávať zmysel. Kto to má podobne, ruky hore!

Ďalšia vec, ktorá ma neskutočne zaráža, je tá, že v dnešnej dobe sa takmer každý občan nielen našej krásnej krajiny hrá na odborníka. Zo všetkých strán počúvam, aký je kto najväčší frajer na problematiku, na hento a ďalší zase na tamto. Vskutku je pekné, že sa ľudia v dnešnej dobe nesnažia byť len obmedzení ako telefóny bez signálu, ale snažia sa aj vzdelávať, i keď im to veľmi nejde, respektíve vzdelávajú sa zo zdrojov, ktoré nie sú overené a zaujímajú sa len o jednu stránku danej problematiky. Ako do 3,14če chalan ledva dokončil povinnú školskú dochádzku a už sa hrá na odborníka cez autá, technológiu, umenie, ženy, vesmír, chémiu, fyziku a neviem čo ešte. Ako, prisahámvačku, takéhoto multitalentovaného čáva som reálne stretol a už po dvoch vetách, ktoré vyliezli z tej jeho prašivej a nevymáchanej huby, som mu chcel narvať hrdzavý pajser do an*lu, nech mi povie, akou silou, rýchlosťou, pod akým uhlom a hlavne akým železom som mu urobil kolonoskopiu bez lubrikantu.

nasraty-muz-1

Medzi odborníkov som zaradil aj tých konšpirátorov, ktorí vedeli všetko o 11. septembri. Ja osobne som sledoval nejednu prednášku s touto problematikou a študoval som nejedno vyhlásenie o tom, ako sa to vôbec udialo a vždy som dospel k tomu, že išlo o domino efekt. Stačilo, aby sa poje*alo jedno podlažie a už to šlo.

V reálnom príklade by som to prirovnal k tomu, že by som každému konšpirátorovi vyoperezal piaty hrudníkový stavec, aby pochopil, čo to znamená domino efekt.

Mám jednoducho niekedy pocit, že všetci tí svetovo uznávaní odborníci na statiku môžu vrátiť diplomy a všetky tituly a ocenenia, lebo hen Jano z Kalnej nad Hronom, čo chodí po dedine na starom Sobi 20 a po ktorom by ani pes neštekol, a to aj v prípade, že by mal okolo krku omotané klobásy, vie presne čo a ako sa stalo. Pričom New York videl iba v zopár filmoch s Brucom Willisom, aj to nevedel, že to je Big Apple.

Za tých niekoľko týždňov sa ku mne snažilo prihovoriť aj pár odborníkov cez pozitívne myslenie. Už vtedy som si chcel zahrať ruskú ruletu s plným zásobníkom, len preto, aby som ich nemusel počúvať. Neviem, či majú títo pseudo odborníci v hlave fakt nasraté, pretože tvrdiť, že človek využíva len 10 % mozgu, je niečo ako tvrdiť, že žena dokáže minúť len 10 % z výplaty. Každému jednému by som zaplatil lobotómiu, aby som videl, ako by fungovali. Však keď človek využíva len desatinu mozgu, tak taká hrdzavá stovka do čelného laloka im nemôže nijak ublížiť.

A keď sme už pri tom ubližovaní, tak mi, prosím vás, kujva vysvetlite, že prečo si baby je*ú tie koko*iny do uší, čo to vyzerá ako otvorená cederomka. Jasné, ak dievčatá majú za susedov kanibalov niekde z hen dažďového pralesa a chcú sa im podobať, tak to je normálne. Ale však nie, že to musí bolieť, ako keď stupíte bosou nohou na kocku lega. A pirsingy a kadejaké iné chuj*viny. Bohááááá! A ona povie, že do zadku nie, lebo ju to bolí! Ale to, že má namiesto ucha satelit, to ju nebolí. Pi*e, kde je logika v tom dnešnom svete?

Pokračovanie mojich úvah, myšlienok a vecí, ktoré ma tak neskutočné s*rú, nabuduce!

FOTO: Giphy.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dome
Maník z Liptova, čo ho neinteresuje nič čo sa okolia týka. Má svoj svet v, ktorom hlavnú úlohu hrá hudba, kofeín a nikotín. Večný šovinista, ktorý neverí ani odrazu v zrkadle, lebo to čo tam niekedy vidí nieje ani možné.