Byť svedkom na svadbe je úloha zložitá, často predimenzovaná a osoba v tomto postavení nesie počas príprav až do dňa D kopu povinností a riadi sa mnohými pravidlami. Čo takto ich prerúbať a vysekať si novú cestu? Ak ste sa ocitli v tejto úlohe, odhalíme vám postup, ako sa stať svedkom s veľkým S, na ktorého mladomanželia ani ostatní svadobčania nezabudnú veľmi dlhý čas.

 

Bod 1

Zorganizovanie rozlúčky so slobodu je také automatické ako práčka, ktorá vám práve hlasným trieskaním dáva na známosť, že žmýka vašu bielizeň. Rozlúčka so slobodu si vyžaduje uskutočnenie vecí, ktoré ženích nikdy v živote nerobil s prepojením vecí, ktoré robí veľmi rád. Takže stručne a jasne alkohol, drogy, se*, hlasná hudba, to je základ, bez ktorého sa nepohnete. A potom už experimentujte podľa chuti, výdrže a vlastného uváženia… bungee jumping, tetovanie, plastická operácia (je jedno čoho), odstránenie bradaviek, rýchla jazda (je jedno na čom, ale odporúčame koňa, ženích sa bude cítiť naozaj ako hrdina), bitka, spánok a opäť dookola. Dĺžka trvania týchto spoločenských aktivít je na vás, dovoľujeme si vás však upozorniť, že maximum sú tri dni, viac ešte nik nevydržal.

web-5

Bod 2

Jedna z veľmi milých úloh, ktorú musíte zastúpiť, je prednesenie prípitku. Tu by bolo na mieste sa skutočne hlboko zamyslieť, ruka v ruke s nejakým drinkom, a vyhútať všetky zážitky, keď ste videli ženícha v neprirodzených situáciách. Napríklad keď ho bývalá načapala s terajšou v aute, ako si to rozdávajú na parkovisku. Alebo keď sa tak opil, že ovracal kamarátov dom. Alebo keď sa prvýkrát zhúlil a behal po ulici z tykadlami vyrobenými zo staniolu a vykrikoval, že priatelia už parkujú v obilí. Ak máte možnosť, túto úlohu by ste priviedli k dokonalosti jej vizuálnym predvedením.

web-2