Od rozchodu najpopulárnejšej slovenskej moderátorky Adely Banášovej s Petrom Modrovským, s ktorým tvorila pár 7 rokov (!!!), neprešlo ani 365, a Adelka už povedala soje “ÁNO” Viktorovi Vinczemu. Včera sa tak stal z markizáckeho zajačika pravdepodobne najväčší slovenský zlatokop!Minulý rok približne o takomto čase médiami otriasal rozchod Adely Banášovej a Petra Modrovského. Po siedmich rokoch všetci očakávali svadbu, namiesto toho si však celebritná dvojica dala zbohom.

Čuduj sa svete, na septembrovej svadbe Adelinho kamoša a kolegu Sajfu sa na jednu z najbohatších žien Slovenska prilepil istý Viktor Vincze. Či ho Adela zaujala svojím šarmom a charizmou, ktorými nepochybne oplýva, alebo skôr závratnými číslami na bankovom účte, nevedno. Isté však je, že pár dní po Sajfovej svadbe sa už Vincze pýšil na Instagrame romantickými fotkami so svojou novou láskou menom Adela.

Ani nie po polroku sa Vincze rozhodol, že Adelu požiada o ruku. Aby o jeho životnom kroku vedelo celé Slovensko, toto veľké gesto vykonal v živom vysielaní Telerána rovno na Valentína. Najviac sa ale z tejto udalosti tešil asi samotný Vincze. Adela povedala “áno”, on začal ešte viac zapĺňať titulky novín, jeho meno sa v Googli stávalo čoraz vyhľadávanejším a Adelino bohatstvo sa mu stávalo čoraz dostupnejším.

Od zásnub ubehli krásne štyri mesiace a z Vinczeho je dnes pravdepodobne najvychcanejší chlap Slovenska, ktorému zároveň patrí aj zaslúžený titul najväčšieho zlatokopa Slovenska. V tomto rebríčku dokonca predbehol i Michala Navaru, ktorý lásku s Dominikou Cibulkovou spečatil až po šiestich rokoch. Ale ako sa hovorí, “komu sa nelení, tomu sa zelení” a Viktorko už dnes môže prehrabávať Adeline peniažky vidlami. Včera si totiž Adela Banášova a Viktor Vincze povedali svoje “ÁNO”.

Foto: Instagram