To, že frajerky sú v našich životoch vlastne navyše a sú nám úplne zbytočné, to sme si už povedali v článku Frajerka je strata času – tam je všetko podstatné na to, aby ste zistili, čoho sa najviac môžete obávať v živote bez frajerky. Teraz je načase si povedať, ako pomôcť takým nešťastlivcom, ktorí sú momentálne, bohužiaľ, zadaní a poradiť im, ako nenápadko – ale hlavne dostatočne filigrantsky, poslať tú svoju starú konečne niekam hocikam, ale hlavne riadne ďaleko, aby sa títo chlapi stali slobodnými mládencami a mohli si robiť, čo budú chcieť, kedy budú chcieť, ako budú chcieť a koľkokrát budú chcieť. 

Romantickým vlakom do…

Má vaša stará rada romantiku? Že sa pýtame, všakže? Jeden náš známy raz kúpil týždňový pobyt v Tatrách a ukecal ju, že tam pôjdu romanticky – vláčikom. Tesne pred odchodom vlaku šiel na „WC“. Po tom, čo sa vlak rozbehol, on jej už len zakýval z vonku…

Riziko: Tento konkrétny príklad skončil nie príliš slávne, pretože dotyčnú v panike nenapadlo nič lepšie, ako zatiahnuť núdzovú brzdu. Nuž, keby to nebola kača sprostá, mohla ísť na ten wellness pobyt pekne sama, ubytovať sa v krásnom hoteli v izbe pre dvoch a za ten týždeň tam zbaliť iného nešťastníka…

Povedzte jej, že ste švorc

Táto finta môže celkom dosť dobre pomôcť chlapcom, ktorí majú doma takú tú „slečinku“, čo nevie nič iné iba po kávičkách chodiť, vyvážať sa avetkom a obchádzať nákupné centrá. Povedzte jej, že celé vaše podnikanie skrachovalo alebo povedzte, že vám pre vaše dlhy, ktoré ste vyrobili zlým investovaním, zobrali auto, byt, proste všetko a že ste úplne švorc a že by vám emocionálne pomohlo dať sa dokopy, keby ste nejaký čas boli sám…

Riziko: Riziko je, že ak vás naozaj miluje (čo je dnes už v podstate iba výnimka), tak jej to nebude prekážať, naopak ponúkne vám svoju pomocnú ruku a bude vás chcieť „vytiahnuť z brindy“. Vehementne protestujte, že ide iba o váš problém a chcete sa s ním vysporiadať sám, nech je taká dobrá a akceptuje to a na čas vás nechá „tak“.

Povedzte jej, že ste na chlapov

Toto je síce trošku silná káva, ale zase, keď to má zabrať, prečo nie. Povedzte jej, že ste si jednoducho uvedomili, že ženské pohlavia nie je to, ktoré vás naozaj priťahuje. Že je vám to veľmi ľúto, ale musí pochopiť, že ak máte byť v živote naozaj šťastný, musíte ísť svojou cestou.

Riziko: Bude vám chcieť dokázať, že to tak nie je. Škádliť vás, nabádať na sex. Musíte sa tváriť nepriestrelne! Povedať jej, že je to veľmi pekné, ale že to naozaj nie je to, čo vás vzrušuje. A nedajte sa nahovoriť na skúšobný sex, to určite prehráte!

Odíďte dostatočne ďaleko

Nájdite si alebo predstierajte, že ste si našli prácu niekde ďaleko. Podľa výšky jej odhodlania by sme zvažovali od susedného mesto až po severný pól. Na druhej strane. Dá sa aj predstierať, že ste na severnom póle.

Riziko: Jedného dňa vám zazvoní na dverách s kufrom a informáciou na perách, že ste si hádam nemysleli, že sa „jej zbavíte“. Pretože ona vás bezhranične miluje a pôjde s vami aj na koniec sveta. Ste v prdeli.

Povedzte jej, že máte inú

Pozvite ju na romantickú večeru, dajte si spolu rozlúčkový sex (ideálne k nej, pretože od vás ju bude možno problém dostať) a potom jej to povedzte: „Zlatko, nehnevaj sa, ale musím sa ti priznať. Niekoho som stretol a nechcem ťa podvádzať. Chcem, aby si to férovo vedela, že som sa zrejme zamiloval a chcem skúsiť byť s niekým iným. Možno to budem ľutovať a možno mi bude za tebou raz veľmi smutno a ty ma už určite vtedy nebudeš chcieť naspäť, ale jednoducho, takéto veci sa stávajú a stalo sa to aj mne a ja ti nechcem ubližovať. Pochop to prosím ťa a prepáč mi: je koniec.“ PS: (toto jej nehovorte) Zbaľ sa a pál do pi*e. :D

Riziko: Dostanete zopár faciek a vykričí vám všetko, čo doteraz v sebe tutlala, ale vlastne môžete z toho vyťažiť ako z výbornej kritiky vaše osobnosti. Garantujeme vám, že je minimálne veľmi úprimná. Môže byť však aj veľmi prehnaná. Určite však nebude zdržanlivá :P.

586

Jednoducho jej povedzte, že ju (už) nemilujete

Postup je rovnaký ako v prechádzajúcom návode, iba tu jej až tak úplne nevrazíte dýku do srdca. Je to ako súperiť na život a na smrť s protivníkom a v momente, kedy ho už máte na lopatkách, tak sa nad ním zmilujete a nezabijete ho. On sa vám poďakuje, otočíte sa, odkráčate hrdinsky preč. Šanca viac ako 1:2, že pri tom odchode dostanete smrteľnú ranu do chrbta. Proste jej poviete, že s ňou už nechcete byť, ale ak jej nedáte poriadny dôvod, stále vám bude vypisovať, stále vás bude chcieť získať naspäť. Budete musieť veľmi ovládať svoje emócie (a veľmi často masturbovať), aby ste to vydržali.

Riziko: Jednoducho to nevydržíte. Sľúbi vám kamarátsky sex a v ňom dokonca niečo, čo vám doteraz nedovolila a ste naspäť. Raz, dvakrát… Po krátkom čase sa precitnete a zistíte, že ste spolu v kine. A chodíte zase spolu :-/. Ženy vedia byť veľmi rafinované!

Nechajte sa načapať

Teraz niečo pre extémistov. Nepomohol ani jeden z vyššie uvedených návodov? Pre vás tu máme takúto lahôdku. Potrebujete na to jednu dobrovoľníčku, však vy už viete, kde na ňu. Urobte to jednoducho, ako to spravili Viralbrothers vo svojom pranku, na konci však neoznámite svojej milej, že to je prank, ale na ňu nahučíte, že „čo čakala, keď je taká, aká je“ (niečo si jednoducho vymyslite) a že je vlastne dobre, že to videla na vlastné oči, pretože sa s ňou týmto rozchádzate a veríte, že to už raz a navždy pochopila: „Nevolaj, nepíš, pochop to, je koniec“.

Riziko: Môže sa stať, že vám „bude chcieť odpustiť“ a „začať s vami odznova“. Nepripúštajte to! Viete, čo to znamená? Že aj ona dupala (alebo stále dupe) s niekým iným a jednoducho má výčitku, že vy ste sa „priznali“ a ona nie.

Buďte dostatočne odporný, aby sa s vami rozišla sama

Toto je návod pre všetkých pacifistov. Ak už absolútne nič nezaberá, musíte ísť na to ako vo východných bojových umeniach – jednoducho využijete silu súpera na to, aby ste ho premohli. Zo dňa na deň vám zrazu „prepne“, začnite jej všetko vyčítať, staňte sa nespoľahlivým – na všetko zabúdajte a zbavte sa akýchkoľvek návykov gentlemana. A hlavne, čo je najpodstatnejšie – odmietajte sex. Situácia sa bude pár dní, možno týždňov, hrotiť a modlite sa, aby prišiel deň D, kedy vám oznámi, že jednoducho s vami už nemôže ďalej byť.

Riziko: Nezabúdajte na to, že ženy chcú hulvátov a drsniakov. Preto je možné, že ju to bude ešte viac ťahať smerom k vám. Ak na to prídete, musíte mierne modifikovať taktiku a byť viac ako hulvát, jednoducho primitív – idiot. Držíme palce.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ondrej
Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.