Kto z vás si už aspoň raz v živote nezalaškoval s nejakou tou mrškou na jednej zo sociálnych sietí, aj keď práve nebol celkom single? Nehanbite sa a zdvihnite tú ruku vyššie. Reč však nie je len o neškodnom flirte. Čo ak ste zašli oveľa ďalej, píšete si denno-denne a mienite sa stretnúť alebo sa aspoň nadpriemerne tešíte na zvuk prichádzajúcej správy, zatiaľ čo partnerka varí niečo v kuchyni.Tu je pár dobre mienených rád na prebratie sa do (virtuálnej) reality.

Identita

O fotoshope a virtuálnych klamoch a preludoch sa už azda zmieňovať nebudeme. Predpokladáme, že vzájomné vymieňanie kompromitujúcich fotografií už máte za sebou a poznáte pohlavie, vek aj miery. Najmä pohlavie.

Dokonalosť

Zdá sa vám, že slečna na druhej strane je vždy dokonale upravená, kým tá vaša behá po byte vo vyťahaných teplákoch, tričku s hrošíkom a s krhlou v ruke? Áno, zdá sa vám dobre. Tá vaša totiž netuší, že práve prechádza dosť náročným castingom na postup do finále, kým virtuálna adeptka tento casting sama organizuje. Niet sa teda čomu diviť, keď pred objektív napochoduje v sexy oblečku s make-upom, za ktorý by sa nehanbila kdejaká pornohviezda made in Hungary.

Dobrá nálada

Virtuálna kamarátka má vždy dobrú náladu, ochotne poradí, je vtipná a nééskutočne zábavná. Vtedy sa vám začne v hlave usádzať vtieravá otázka, ktorá čaká na svoju odpoveď: Čo by bolo keby..? Ak ste neskúsený, životom nevyb(p)ičovaný mladý junák, podľahnete panike a pravdepodobne pôjdete do toho.

Sexuálna dračica

V otázkach sexu má, samozrejme, po ruke pikantné príbehy zo svojho života. Minimálne už vyskúšala trojku, lesbický vzťah, análny sex je najsamnajsuper a erotické pomôcky si môžete všimnúť v pozadí každej fotky. No nie je to náhoda? Akurát vám sa núka toto nevýslovné šťastie priamo pod nosom.

Chápe vás len ona

Znie to neuveriteľne, ale ona jediná nikdy nešomre, keď necháte dvojdňové trenky priamo na gauči, neumyjete po sebe riad, hráte príliš veľa PC hier.. Jej jedinej to príde milé a trpezlivo čaká, kým budete mať tú pravú náladu a zmiernite jej trojhodinové utrpenie pri monitore.

Keď ste už zhodnotili, že vo vzťahu so svojou terajšou partnerkou zrejme prichádzate o kopec skvelých zážitkov a z nášho sarkazmu v odstavcoch vyššie vám nič nedošlo, vedzte nasledovné:

Oprášte radšej nánosy pavučín vo vašom terajšom vzťahu a zisťujte, ako rozdúchať staro- novú vášeň. Dievča na druhej strane je dosť podobné tej vašej, len ste ešte nedostal šancu prekročiť úvodný (pol)rok flirtovania in vivo, divokého sexu v každej miestnosti bytu, spoločných párty, návštev kina a milých nočných SMS. Potom hádajte čo? Začne nosiť občas tepláky, polievať vaše dva kvety, sťažovať sa na trenky na gauči a vy sa pristihnete, ako s autopilotom prikyvujete na jej šomranie, zatiaľ čo s blaženým úsmevom odpisujete Beatke24.

Autor: Zuzu

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.