Aj vám sa momentálne niekto páči, no netušíte, či má aj ona o vás záujem? My vám to pomôžeme zistiť. Ak totiž robia ženy týchto päť maličkostí, takmer určite sú z vás hotové! 

Rozumieť ženám je asi to najťažšie, s čím sa muži počas života stretávajú. Nie nadarmo sa hovorí, že žena nevie čo chce, a keď to konečne zistí, väčšinou zmení názor. Ako teda budete vedieť, že sa jej páčite? Ak robí toto, je jasná!

Ozve sa aj sama od seba

Niektoré ženy sú tvrdohlavé a radšej si za každú cenu počkajú na to, keď sa im ozvete vy. No keď sa im skutočne páčite, nemajú problém vám zavolať alebo napísať prvé.

Hrá sa s vlasmi

Ďalšia z vecí, ktoré baby robia, keď chcú zbaliť chlapov. Ak sa s nimi hrá, prehrabáva sa v nich a podobne, máte vyhraté!

Keď sa stretnete, je dokonale upravená

Umyté vlasy, mejkap, pekné handry. Baby, ktorým sa fakt páčite, si dajú záležať na tom, aby vyzerali vždy perfektne. Ak sa s vami teda v pohode stretne totálne neupravená a spotená po fitku, ste v zóne kamarátstva.

Hryzie si do pery

Ženy vedia, čo sa mužom páči a jemno hryzkanie do pier je neskutočne hot. Aj preto to robia, keď vás chcú zaujať. Všímajte si, či niečo také vyskúša, keď sa budete rozprávať!

Nosí vyzývavé oblečenie

Žiadna dáma, ktorá chce zapôsobiť, za vami nepríde v teplákoch a roláku. Opätky, minisukne alebo výstrih. Ak majú na sebe niečo z toho, asi vás chcú zaujať!

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto: Pixabay.com, Instagram